Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha tetszem neki moert utasitot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszem neki moert utasitott vissza? 14f

Figyelt kérdés

Van egy lany akivel sebko se foglalkozik, csak en, tavaly volt egy tarsasag amiben nem foglalkoztak vele, es egy viszonzatlan szerelme is es akkor se foglalkoztak vele..


Szooval sok-sok emberben csalodott..Es nagyon felenk


Nagyon jo baratok vagyunk...Elhivtam 5x is valagova suli utan de sosem jott el..De ettol fuggetlenul nagyon szeretett velem beszelgetni..Szerelemt vallottam neki de elutasitott.De sok-sok jel van arra hogy szeret.Utanozza ules kozben a testbeszedemet, rohog a nem vicces poenjaimon.De az a futa hogy 2x is kihivott beszelgetni negyszemkozt es valamiert mindig a szerelmet hozta szoba.Azt mondtak jatszadozik velem es ezert az utobbi 2 napban nem foglalkoztam vele..Nagyon letortnek lattam, de ha hozzamszolt es valaszoltam akkor sokkal boldogabb lett..Tegnap, ugyan ezt csinaltam, es o neki is ugyan ez volt a reakcioja, csak meg kitagult a pupillaja, (eddig nem) es beakart ulni mellem..Barhanyszor felajanlpm hogy beuljek melle valamiert visszautasitja..


Tudom fura,de en erzem hogy szeret engem, es neme ertem aklor miert utasitott el.


Valami otlet?14f es 14l


2018. jan. 27. 09:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Talán nem akarja elhinni, hogy tetszik neked, hogy nem szórakozol te is vele. Légy vele türelmesebb. Ne hívd el azonnal. Éreztesd, hogy fontos neked, beszélgess vele, de normálisan. Lepd meg valamivel, pl hozz neki egyik reggel kakaós csigát, vagy ilyesmi. Aztán meg is mondhatod neki, hogy te komolyan gondolod. Ne döntsön ajtostul a házba. Nem kell rögtön randizni.
2018. jan. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!