Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan, hogy egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy fiú jól néz ki, mégsem beképzelt, bunkó, buta?

Figyelt kérdés

Elég sokszor hallani, és én is tapasztalatam már, hogy ha valaki jól néz ki, (nem is arra értem, hogy egy GQ modell, csak normális szinten jóképű), akkor attól teljesen elszáll, hogy ő az atyaúristen, az alafahím, egy csajozógép lesz akit pont nem érdekelnek mások érzései, mindenkit cikiz maga körül stb...

Az osztályomban is ez van, vannak a szerencsétlen kövér/pattanásos/ronda stb ''lúzerek'', akik teljesen alá vannak rendelve a ''szépfiúknak'', akik fullba nyomják a teljes elnyomást...

És valahogy olyan fura... Nincs olyan, hogy egy srác okos, jószívű, de eközben nem egy ronda, ápolatlan, önbizalomhiányos lúzer tipusú valaki?


Mert szerintem a vonzalom igenis fontos, és hiába bírom azokat a fiúkat belsőleg, mert pl okosak, akik esetleg csúnyák és hagyják elnyomni magukat, megelégszenek azzal, hogy ilyenek, még jólöltözni sem hajlandóak, de nem fogok vonzódni hozzájuk és a hozzáállásukhoz.

Szóval a kérdésem az, hogy léteznek normálisan kinéző, normális fiúk, vagy csak a filmekben? És ha léteznek, valami tipp, hogy hol keressem őket?


Bocsánat, ha nagyon általánosító lett, nyilván nem ennyire fekete-fehér a dolog, de átlagolva nekem ez jött le, és elég sok más embertől is hallom...



2018. máj. 24. 08:09
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Bocsánat, ha hibás lett :/
2018. máj. 24. 08:13
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, elég sok ilyen van. 😊

Pl.en sem vagyok beképzelt,se bunkó,és buta sem, a jó külső pedig relatív.

Hol keressed őket? Mi,most valami gyűjtőhelyre gondolsz? Ilyen nincs

2018. máj. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
fiatalok vagytok még, ez majd meg fog változni, ha felnőtök.
2018. máj. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nincs ilyen kiskirályos alárendeltes felosztás. Nem mondanék senkit szerencsétlen lúzernek sem. Nagyon nagyon kritikusan szemlélve,talán 2 fiú van,aki egy kicsit ápolatlan,a többiekkel minden rendben. Szerintem a pattanás az általános probléma. Én soha nem tartottam senkit ápolatlannak,csak mert pattanásos. A lányok is pattanásosak,csak ők elfedik alapozóval.

A rondaság szerintem relatív,ha jóindulattal szemléled,mindenkiben találsz valami szépet.

Az önbizalomhiány szerintem nem probléma,ha nem extrán durva eset. Nekem nagyon sok ismerősöm önbizalom hiányos,de ettől függetlenül nagyon jófejek,lehet velük hülyéskedni,nevetni,nem húzzák be fülüket-farkukat,egyszerűen csak néhány megszólalásukból sugárzik,hogy nem szeretik magukat.


Kérdésedre válaszolva,az én osztályomban sok ilyen srác van. Nekem igazából nem jön be egyikük sem,de én közel sem külső alapján ítélek. Szerintem úgy nagy általánosságban a lányok 5-10 fiút kiválasztanának maguknak az általad leírtak alapján az osztályomból.

2018. máj. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
Lúzer az max te vagy, kezdjük ott. Az általad lúzerezett egyénektől meg mégis mit vársz? Legyen önbizalma, meg igényesebb, mégis mire, meg minek? Attól nem lesz szebb, attól nem fog tetszeni senkinek, csak max kiröhogteti magát, hogy rondaként olyan ruhát vesz fel, vagy úgy viselkedik, mint ahogy azt neki nem lehetne (ugye?).A szépfiúk :D na igen azt várhatod, hogy ők kis kezesbárányok lesznek, mint a rondák, elárulom sosem lesznek olyanok, miért is lennének béták, ha alfák is lehetnek (meg már eleve azok), elvagy picit tájolva kislány, de majd rájössz egyszer te is...
2018. máj. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem én ilyen vagyok.

Tetszem is a lányoknak :D

2018. máj. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
1 éve nincs normális barátnőm, mert mindegyik (szépek, csúnyák egyaránt) el van szállva magától, depisek, pesszimisták, hiszékenyek és több vasat tartanak a tűzben. 1 éven belül 4 lánnyal ismerkedtem, alakulóban volt, mindegyik azt mondta magáról, hogy ő más, de ugyan olyan volt, mint az átlag. Vagy lelki problémái voltak (a semmi miatt, mert egyik sem élt rossz körülmények között), vagy hamar mindig felkapták a vizet a semmin, vagy a barátokkal flörtöltek. Komolyan... Ugyan ilyen gondolkodásuk volt, mint most neked, szerintem ha gyakori kérdésekeztek volna ők is mind kirakták volna ezt a buta kérdést. Én ezt a kérdést is egy önsajnáltató kérdésnek értelmezem. Fejezd már be ezt a (jóképű pasik mind idióták) témát. Foglalkozz más értelmesebb dologgal. Ha ilyen buta gondolataid vannak a normális srácok mind kifognak vágni az első hét után, mint ahogy én tettem az ,,ők mások" lányokkal
2018. máj. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy nagyon könnyű a másikra mutogatni. Meg általánosítani.

Azt meg el kell felejteni, hogy készen eléd pottyan egy tökéletes delikvens és a tökéletes szirup életedet is elhozza. (Bár az írásod alapján okosabb csaj vagy te. :D)

2018. máj. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan srácok, akik az általad "lúzernek" nevezett egyénekből válnak "szépfiúkká", mert elkezdenek sportolni, törődni magukkal. Gondolod, hogy a külsejük megváltozásával megváltozik a személyiségük? Nem. Ők ugyanolyan értelmesek és rendesek, mint "lúzerként" voltak, csak ugye egy "lúzerre" senki nem figyel fel amikor még rút kiskacsa fázisban van, hiába kedves és értelmes. ;)
2018. máj. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem írtál le... xD nem is nagyon állnak velem szóba lányok, de nem baj, én így szeretek élni :D
2018. máj. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!