Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Így lehet normális barátnőm?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így lehet normális barátnőm? (Lent)

Figyelt kérdés
Arcom és testem normálisan néz ki, csak a fogaim csúnyák. Farkas fogam van és az első kettő egy kicsit kifele áll. Ápoltak, de sárgák. (Régebben sokat kaveztam és teáztam) Szóval amíg csukva van a szám, addig jól nézek ki. Szemelyiségemmel nincs gond, igényes vagyok.

2016. jan. 21. 23:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Kép? Úgy könnyebb lenne véleményt alkotni...
2016. jan. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szar ügy a csúnya fog... :/

Annyit tudok mondani, hogy nekem is kissé előbbre áll a felső fogsorom, mellesleg egy baleset után (cserbenhagyásos gázolás 17 éves koromban) az egyik első fogam kb felét kiköptem az aszfaltra némi vér kíséretében. Mondjuk azt úgy megcsinálták, hogy nem is látszik, hogy a nagy része mű. Ugyanabban a balesetben elrepedt az állkapcsom, egyik oldalról kettő, másikról egy hátsó fogat veszítettem el miatta. Aztán a felső bölcsesség fogam növekedése miatt is sajnos az egyik hátsó felsőt el kellett távolítani.

Szóval én se állok valami jól fogak terén. És így is van barátnőm, soha nem volt gondja vele. Mondjuk ami van, az rendben van.

A sárga fogakkal az a gond, hogy azok szaglanak is néha. Moss fogat, sokat, a sárgaság elmúlik, csak rendszeresen kell jól fogat mosni. Ha agyon sárgás, gyakran van rajta fogkő, azt az orvos leszedi pár másodperc alatt. Ha amúgy igényes vagy, és ezt rendbe teszed, akkor nem lesz gond. ;)

2016. jan. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, ha téged ez nagyon zavar, akkor már ezt is meg lehet csináltatni. Viszont szerintem ne zavarjon, vannak emberek akik sokkal nagyobb problémájuk van, az arcon vagy a test bármely részén.
2016. jan. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
baker en fogat is alig mosok de kaja xD osz a fogaim fehérek xDD
2016. jan. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Uh, sajnálom 2-es. Amúgy minden este mosom és már van változás. :)

Tudom 3-as. Jövőre lesz fogszabalyzom, csak az még messze van.

Jó neked 4-es.

2016. jan. 22. 16:59
 6/7 anonim válasza:

Szerintem ez egyáltalán nem gáz, az én fogaim is kicsit furcsán állnak, mert az egyik tejfogam a kelleténél később esett csak ki.

15/L

2016. febr. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jól van akkor. Köszi! :)
2016. márc. 6. 02:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!