Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem neki? Idegen lányról...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki? Idegen lányról van szó.

Figyelt kérdés
Van egy lány, akit nem ismerek. Előző héten láttam először. Ma is mikor jöttem ki a boltból mutogatott a barátnőjének. Később felszálltam a buszra amin ők is fent voltak. Amikor megláttak gyorsan zavarba jött és beszélni kezdtek és néztek. Én 20 ők pedig 10 perc múlva le is szálltak.
2018. jún. 4. 19:34
 1/9 anonim ***** válasza:
12%
Te 20 ok meg 10 evesek .. na szep vagy
2018. jún. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szovegertes. 20 p buszozas utan szalltam le kk meg 10 😂 En 17 vagyok, es kb ok is.
2018. jún. 4. 19:49
 3/9 anonim ***** válasza:
Szivatlak xdd hat haver ess neki aztan dontsd meg
2018. jún. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 xKakashix ***** válasza:
egy kis cetlire leírod a számod, odamész hozzá amikor nem számít rá, ne mondj neki semmit, csak nyomd a kezébe kacsints rá és menj tovább, pl mielőtt leszállna az nem egy rossz alkalom, hajrá :D (bejön tapasztalat)
2018. jún. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy no legalabb 3 xor pillant rad akkor vonzodik.. ha egyszer akkor csak szimplan megnezet es nem tetszel neki.. ha 10 xer megnez a no akkor dugni akar.
2018. jún. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A barátnője ismerősöm facen, de szerintem nem emlékszik már rám. Nincs jelenleg profilom. Szerintetek rakjak ki hatha megismer es megmutatja neki?
2018. jún. 4. 20:02
 7/9 anonim ***** válasza:

Fúú xDD

No igen, az előző hozzá-èrtők/szólók mindent leírtak :D

Amúgy meg ne legyél szégyenlős, mert elszedik tőled, ki mit talál övé! ;)

Szólítsd le simán, ezen ne tökölj, mert ha es leesik neki, hogy töketlen vagy, no akkor van gáz!

Onnan nehezebb lesz visszahozni...

2018. jún. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne másra, magadra számíts!

Menj te oda a csajszihó' !

2018. jún. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na, hogyan képzeled el a Te nagy pillanatodat? Mivel kezdessz ? XD
2018. jún. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!