Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszek neki vagy nem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek neki vagy nem?

Figyelt kérdés

Van egy srác, pár hónapja ismerem. Egy bulira együtt mentünk 4-en, és nagyon sokat voltunk ott együtt, akkor tetszett meg. Már akkor is sokat nézett, de pár nappal utána volt egy szülinapi buli, ott végig együtt voltunk, nagyon sokat beszéltünk, pedig mondták nekem hogy most rossz kedve van és senkihez se szól, de valahogy mellém került és onnantól kezdve a buli végéig be nem állt a szája, nagyon sokszor megfogta a kezem, szemeztünk, mosolygott rám, volt, hogy amikor sétáltunk így átölelte a derekam vagy a vállam. Aztán hívott kettesben sétálni háromszor is, de mindhárom alkalommal valaki jött velünk sajnos. A buli végén mindenkitől úgy köszönt el hogy így gyorsan meglelte őket félvállal, de engem teljesen szorosan vagy fél percig, és uh értitek akkor nagyon boldog voltam. Ezután a fülembe súgta hogy nagyon jól érezte velem magát. Másnap reggel ahogy felkelt bejelölt facen, de mást nem csinált. Párszor láttam azóta a városba, de úgy csináltam mintha nem venném észre, ő meg folyton bámult akkor is. Nemrég volt egy házibuli, odafele elém ült és folyton hátraforgott és akkor is nézett

Aztán a bulin már elkezdődött az iszogatás, én a barátnőimmel voltam és akárhányszor körbenéztem ő bámult és rám mosolygott, aztán elnézett, de volt olyan is hogy nem. Itt is sokat beszéltünk de aztán az egyik barátnőm kiütötte magát, és ő folyton bejött a wcbe kérdezgetni hogy vagyok.

Ezután ellaposodott a buli és inkább elmentünk kajálni, aztán oda mégse mentünk. Séta közben csomót beszélgettünk, párszor megfogta a kezem, aztán az egyik barátunk zaklatott minket, hogy jöjjünk már össze meg fogja meg a kezem, nézze meg milyen jó csaj vagyok és csak rá várok. Ilyenkorm már kényelmetlenül éreztem magam és nem akartam megfogni a kezét, de szerintem ő se, aztán mondtam neki, hogy csak akkor fogja ha ő szeretné, ne azért mert kényszerítik, és nem csinált semmit nekem meg ez rosszul esett és elfordultam tőle, amikor láttam hogy mégis kinyújtotta a kezét, de én meg ignoráltam..

Aztán a barátunk beszélgetett vele és ennyit hallottam, hogy itt az esély, ő a tökéletes lány, nem fogsz még egy ilyet találni mint ő, és nagyon meg fogod bánni ha nem csinálsz valamit.

Erre ő azt mondta hogy tudja, de nem lehet, mert elköltöznek.

Ősszel felköltöznek pestre, és ezt is csak pár embernek(köztük nekem) mondta el.

Ez nekem nagyon rosszul esett és ezután már nem is akartam mellette jönni, szóval utána nem is beszéltünk egy fél-1 óráig. Ekkor valahogy megint egymás mellé ültünk és újra feloldódott ő is, eközben is sokszor azon kaptam hogy néz. A búcsúzásnál én nem akartam megölelni mert nem tudtam hogy most tudja e hogy bejön nekem, vagy hogy reagálna rá, úgyhogy csak álltam és amikor ránéztem szintén bámult, mosolygott és odalépett aztán megint nagyon sokáig, szorosan ölelkeztünk, ő közbe belehajtotta a nyakamba az arcát, utána nem is akarta megszakítani az ölelést, én húzódtam el, és láttam ahogy a többiek így nagyon mosolyognak rám, és a srác is vigyorgott.

Szóval nem tudom, szerintetek tetszek neki? És ha igen, elmondjam neki, próbálkozzunk a költözés ellenére is?

16L-16F



2018. jún. 5. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen szerintme bejossz neki, és attol függ milyen messze lennétek egymástól.
2018. jún. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

te eleted en nem latom, de am lehet :D


ui: sztem igen

2018. jún. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Vlaki02 válasza:
Szerintem mindenképp bejössz neki.Ezt nem kellene abbahagyni.Barátaid vagy esetleg a szüleid mit szólnak hozza?
2018. jún. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szóval ő jelezte több módon, hogy tetszel neki te meg csak állsz meg sem öleled és a kezed is elhúzod. Hát ez baj.

Igen tetszel neki, de ha messze van tőletek Pest akkor lehet, hogy csak szenvedés lesz az együttlét.

2018. jún. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

250 km lenne kb. köztünk.

Amúgy sajnálom ha rosszul fogalmaztam, én is visszaleltem meg megfogtam a kezét, csak egyszer nem, amikor az árnyékát láttam, de nem tudom mi ütött belém akkor.

A barátaim és anyukám szerint is tetszek neki, ezért írtam ki, hátha ők csak elfogultak.

Köszönöm a válaszokat, legközelebb megpróbálom vele megbeszélni ezt ^^

2018. jún. 6. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!