Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most vajon akkor kibe szerelme...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most vajon akkor kibe szerelmes? :D

Figyelt kérdés

Na szóval,volt egy barátnőm,16 éves,10 hónapig együtt voltunk,én 18 éves vagyok

Előtte 1 vele egykorú sráccal volt,még mindketten 14 vagy 15 évesek voltak,5 honapig voltak együtt.

NEm volt köztük semmi csókon kívül.

Aztán összejött velem,10 hónap boldog szerelem,tényleg szerettük egymást,aztán nagyon nagyon sokat veszekedtünk,végül szétmentünk.

Most összejöttem 1 velem egykorú lánnyal,ő is 18.

De pont akkor ő is összejött azzal a sráccal,akivel régen együtt volt.

Eltelt pár hónap,aztán rámírt hogy miújság stb.

Azóta beszélünk,kb 3-4 hete

Találkoztunk is,meg is csókolt minden,aztmondja belém szerelmes és velem akar összejönni újra.Kértem hogy akkor hagyja ott a sráct,de mindig kitalál valamit

HÚzza az időt,aztán már irta hogy hagyjam békén,mert őt szereti,aztán megint irta,hogy ne haragudjak rá,mert halálosan szerelmes belém,és jöjjünk össze,de még mindig nem akar a gyerekkel szakítani.

Szerintetek normális? Mit tegyek?:DDDD


2018. jún. 5. 21:41
 1/3 anonim válasza:
100%
Szerintem nem normàlis :D ha szeretne kidobnà a gyereket. De szerintem csak talonban akar tartani. Amolyan ha nem lesz màs kategoriàba sorolt. Én a helyedben ellennék azzal a lànnyal akivel most vagyok es elfelejteném ezt a kis fruskàt. De ha te is őt szereted még mindig akkor viszont ne àlltasd a lànyt akivel vagy.
2018. jún. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Elég egyértelmű belém szerelmes ! :)
2018. jún. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak saját magába.
2018. jún. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!