Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy lány de nem merek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány de nem merek kezdeményezni. Mi legyen?

Figyelt kérdés
Én nem merek kezdeményezni neki szerintem viszont más tetszik.

2018. jún. 6. 22:55
 1/7 anonim válasza:
100%

Menj oda hozza,nezz a szemebe es hivd el valahova.

Ne ketelkedj magadban!

2018. jún. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Légy férfi. (bár nem tudom hány éves vagy.)
2018. jún. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor ne menj , jó neked még a bal kezed bőven, 😂😂
2018. jún. 7. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Legy ferfi! Elutasit vagy nem. Nem fogsz osszeomlani ettol es nem fogsz vesziteni semmitm
2018. jún. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ha ennyire nyuszi vagy, lehet meg sem érdemled őt. Mit veszíthetsz? Komolyan?
2018. jún. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Őszintén ebbe a kategórián szinte minden nap van ugyan, ilyen kérdés! Vagy hússzor meg kérdik (ITT) de vissza se nézik az előző kérdéseket akik már feltették! De azt már nem! Pedig k..va egyszerű lenne!
2018. jún. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele, ha jobban megismered, hívd el valahova, ha nemet mond, akkor más tetszik neki. Ha igent mond, akkor mg vagy tetszel neki, vagy ad neked egy esélyt. De ha nem hívod el hiába vársz a csodára, akkor meg ott marad a “mi lett volna, ha...”
2018. jún. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!