Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Ti szoktatok kezdemény...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti szoktatok kezdeményezni ha nagyon tetszik egy srác? Hogyan?

Figyelt kérdés
Van egy srác,aki nekem nagyon tetszik már kicsit regebb óta,nem talalkozok vele túl sűrűn,de azóta se tudom elfelejteni. Mit csináljak? Tudnátok tippeket adni,hogy hogy kezdeményezhetnek?
2018. jún. 9. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Engem a 17 éves szomszédlany szedett fel mikor én 26 voltam.

15 évig együtt voltunk utána.


Ő áthívott capuccinozni. Illetve a kutyákról beszélgettünk. Tehát közös téma.


Nem kérek pontozást, a tapasztalatom és sajátos véleményem független mindenki más szubjektivitásától.

2018. jún. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Az a kezdeményezés náluk ha néznek és mosolyognak rád. 2 az az ha odamegyek és beszélgetni akár veled kérdezhet rólad. 3 a ritka odakuldi a barátnőjét h megkerdezze mi a neved és onnan te jössz odakell menni hozzá én a saját tapasztalataim írtam le nálam ezek a kezdeményezés a lányoktól amúgy ennek az esélye kB 5% amúgy olyanok mint a dilajok sokszor jelet se adnak nekik egyedül jobb amúgy nézz körül mennyi szingli lány van nagyon sok inkább baratnozgetnek mert nemtartanak ott h járjanak valakivel
2018. jún. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

Rengeteg ilyen kerdes van mar gyakorin.

A valasz: Igen kezdemenyezhet egy beszelgetest, utana majd alakul valami vagy sem.

2018. jún. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok és bevallom, nagyon nem vagyok már tini. Egy 46 éves fickó vagyok, aki azért nem felejtette el, hogy volt fiatal. Mi is buliztunk, csajoztunk, aztán valóban életem egyik leghosszabb párkapcsolata úgy kezdődött,mekkor 26 voltam, hogy a szomszéd lányoknak csaptam a szelet. Egyikük tetszett igazán, de a másikuk kezdett jobban flörtölni velem. Erre a húga, aki eredetileg tetszett kénytelen volt meglépni a dolgot hogy kezdeményezett nálam. Óriási szerelem lett, 15 évig együtt is éltünk élettársként.

Más: kaptam privát megkeresést is, de gondoltam kiírom, hogy mindenkinek hasznára legyen a tapasztalatom.


Sok mai srác és férfi is arra panaszkodik, hogy nők frigid jégkirálynőt játszanak, én is voltam úgy hogy szemkontakt, mosoly, közeledés pl táncolni és a csaj meg totál elfordul és bezárkózó testbeszéd. Én leveszem, hogy nem jövök be, továbbállok.

Aztán később visszahallottam, hogy bejöttem volna, de ezzel akart arra ösztözni hogy jobban teperjek.


Aranyszabály: minden kapcsolat alapja a kölcsönös tisztelet, az emberi játszmák kizárják a tiszteletet.

Nem kell a nyakunkba ugrani, vagy erotikus törzsi tánccal a tudtunkra adni, ha bejövünk, de női tartásból és méltóságból való vesztés nélkül lehet:

-visszamosolyogni

-beszélgetésbe elegyedni

-válaszolni

-elfogadni egy meghívást

-elfogadni egy táncfelkérést


Ettől még senki nem fogja a lányt ribinek nézni. De még egy nő által kezdeményezett szemezés mosolygásért sem.


Ellenben a megközelíthetetlenség megközelítetlenséget eredményez. Az elutasítás nemnkihívás, hanem lekoptatás.

2018. jún. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Odamész és nekifutásból tarkón fosod.
2018. jún. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
37%
hány éves vagy?
2018. jún. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!