Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mutassam ki hogy szeretem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mutassam ki hogy szeretem? Mar el mondtam neki de azt mondta mutassam ki ha egyutt vagyunk

Figyelt kérdés
Nemtudom hogy mutassam ki azt mondta csinaljak valamit es ha o is akarja akkor o is csinal valamit illetve ki mutassa de nemtudom mit csinaljak legyszives irjatok!Normalis valaszokat fontos!17/L

2018. jún. 11. 10:13
 1/6 A kérdező kommentje:
Hozzá teszem nem vagyunk egyutt!De mindketten erzunk valamit
2018. jún. 11. 10:25
 2/6 anonim ***** válasza:

Együtt sem vagytok,mit vár?

Ez gáz.

2018. jún. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
"ha ő is akarja akkor ő is csinálja" jó nagy önző lehet.csak játszadozik veled,te amatőr...
2018. jún. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Csak azert nem csinalt eddig semmit mert nem tudta hogy mit erzek..

De mit csináljak ha ketten vagyunk hogy mutassam ki?

2018. jún. 11. 10:57
 5/6 anonim ***** válasza:
elég gáz pasi lehet ha tőled várja hogy mutasd ki. neki kéne kezdeményeznie meg tenni a dolgokat. ennek a jövője az hogy majd mindent te csinálj, mindenért te leszel a hibás, stbstb. még össze se jöttetek de már tolja rád a felelősséget. hosszú távon nem lesz nagy jövője a kapcsolatnak. keress valami talpraesettebb ürgét, ne olyat aki még az első csókot is tőled várja el.
2018. jún. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez gáz!

Nem ilyen pasival kenne jonnod ossze!

A szerelmes fiu, mindent megtesz erte, hogy ove lehessen!

2018. jún. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!