Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmesek vag-sunk egymásba,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmesek vag-sunk egymásba, de nem lép egyikünk se. Ilyenkor a lány bevallhatja az érzéseit?

Figyelt kérdés

Van egy srác a suliban, akibe beleszerettem, és minden jel arra utal, hogy ez kölcsönös, csak nem merünk kezdeményezni,mivel olyan hülye helyzet alakult ki, hogy egy éve én kosaraztam őt ki, fel éve meg fordítva. De azota mindketten változtunk, es azok a problémák eltűntek,amik régebb fennáltak. Most meg mindenki fel az elutasítástól, pedig folyamatosan adom a jeleket, és ő is. Arra gondoltam , ma mikor megyunk suliba, órák előtt (ma csak 12-re kell menni), elmondom neki, hogy nem csak barátként kedvelem. Ha ma vagy holnap nem lép valamelyikünk, attól tartok nem lesz esély, mert utazunk el egész nyárra pénteken reggel. Ezt persze ő nem tudja, mert nem akartam elrontani, ami van...randizni meg nincs időm most, rengeteg dolgom van így a nyaralás előtt pakolással meg minden.

Az a baj, hogy egy hete egy kisebb veszekedésünknél volt egy olyan kijelentésem, hogy csak a barátja akarok lenni. Erre igaz, hogy egy eléggé félreérthető flörtölős dumával nyugtatott le, ugyanis miattam vesztünk össze egyébként, mert én is egy olyan dolgot írtam, ami félreérthető, erre nem írt vissza, én meg beijedtem,hogy nehogy azt higyje, össze akarok jönni vele, es megint lepattintson. Persze másnap rá is jöttem, hogy azt a barát szót ki kellett volna hagynom. De azota adtunk bőven jeleket egymásnak, elég egyértelmű a dolog.


Na szóval ma szeretnék tiszta vizet önteni a pohárba, de mit mondjak neki pontosan? Mondjam azt, hogy bánom, hogy visszautasitottam akkor, és hogy már nem csak barátként kedvelem? Múltkor is ilyesmit mondtam:D mi legyen??? Nem fogok tovább rá várni.



2018. jún. 13. 06:00
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
*vagyunk
2018. jún. 13. 06:00
 2/18 anonim ***** válasza:
88%

Egyszerű!


Ha egyiktek sem lép, tuti nem lesz semmi.

Ha egyiktek lép (pl te) akkor minimum 50% esély megvan.

A legrosszabb ami történhet egy ismételt kosár. Node: a biztos nem is jobb egy reménybeli talánnál.


Tehát tedd meg. Veszíteni nem veszítesz semmit.

2018. jún. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%

Vallj szerelmet és alazd meg magad meg egyszer.

Legyen már benned tartás,vannak más fiúk is.


F

2018. jún. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Túl hosszú, nem olvasom el....
2018. jún. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Köszi az értelmes válaszokat...

#3 van más fiú is a világon, tudom, de ha pont ő kell?

2018. jún. 13. 10:23
 6/18 anonim ***** válasza:
Mi történt? Elmondtad neki, mit érzel?
2018. jún. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Sajnos hamarabb végeztek, én meg nem voltam ott, Nem tudta, hogy akarok vele beszélni, így persze hazament.Ők nyolctól 11-ig voltak,mint kiderült. Ma írtam az egyik legjobb haverjának, hogy szóljon neki holnap reggel, hogy valahogy fussunk össze vagy bár hívjon fel, merthogy utazunk el és kéne beszéljünk. Csak mi meg egyre megyünk, ők 11-ig lesznek ismét. Úgyhogy nem tudom, mi lesz, remélem megvár vagy valami. Hamarabb menni nem szabad, vizsga van.
2018. jún. 13. 15:16
 8/18 anonim ***** válasza:
56%
2es vagyok. A lepontozóim elárulnák hogy mi valótlant vagy irrelevánsat írtam?
2018. jún. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ez gyakori....ilyet felesleges kérdezni, a trollok köztünk járnak. Vagy csak szimplán rossz napja volt valakinek. Azért én felpontoztalak.

Kérdező, Neked pedig szurkolunk holnapra. :)

2018. jún. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszi, remélem tudunk majd beszélni! :*
2018. jún. 13. 16:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!