Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A tetszés elmúlhat, ha a két...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tetszés elmúlhat, ha a két személy nem látja egymást hónapokig? (2-3 hónap)

Figyelt kérdés

2018. jún. 15. 18:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A tetszés igen. Az igazi szerelem,szeretet nem.
2018. jún. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 egyre ***** válasza:
72%
Minden múlik...
2018. jún. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked ő az az ideálod, akkor nagyon-nagyon nehezen...
2018. jún. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kevésbé lesz intenzív az érzés, de amint újra látják egymást ismét "fellobban a tűz".
2018. jún. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A tetszés nem, de a lelkesedés igen. (Pl mert közben más is a képbe került...)
2018. jún. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Remélem, hogy nem... :/
2018. jún. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2018. jún. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
A tetszés/vonzalom igen, mert találsz helyette mást akihez vonzódsz. A szerelem az viszont nem, mert olyankor úgy érzed, hogy egyszerűen nincs helyette más.:)
2018. jún. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
16 évesek vagyunk. Szerintem nekem ez már-már szerelem, pedig nem is ismerjük egymást. Fél éven át nézett engem eddig, "félt tőlem", menekült. Nemtudom miért. Nagyon hiányzik/hiányozni fog. Attól félek hogy én leszek az aki továbbra is érezni fog valamit. Ettől rettegek.. De ha ilyen hosszú ideig néz, akkor csak van ott valami nem? Neki voltak bizonyos szakaszai: kissé nyílt nézés, aztán kezett egyre titkosabban nézni. Már észre se veszem és úgy veszem hogy nem érez semmit. Félénkek vagyunk mindketten szerintem. Nemtudom, össze vagyok zavarodva és kezdek kikészülni. Miért nem ír rám akár facebookon? Szerintem is jobb lenne élőben de ha egyszer nem megy? Bonyolult a srác ilyen téren. A barátnőim is egyetértenek ebben. Ha velem beszél kicsit más a hangja(egy szavas beszélgetés). Van hogy nem néz rám de érzem hogy néz a periférikus látásából. Titkolja nagyon de nem csináltam semmit. Mással simán beszélget de velem nem megy neki.
2018. jún. 15. 22:36
 10/15 A kérdező kommentje:
+zavarban van a közelemben. Ha a barátai ott vannak, annyira nem. A legtöbbször elhalkul és meg se mukkant. Hát szegénnyel mi lenne ha csak ketten lennénk..?
2018. jún. 15. 22:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!