Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A tetszés elmúlhat, ha a két...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tetszés elmúlhat, ha a két személy nem látja egymást hónapokig? (2-3 hónap)

Figyelt kérdés

2018. jún. 15. 18:36
1 2
 11/15 anonim válasza:
36%

A valoban kellenel neki vagy tetszenel akkor kereresne szívem:)

De en is ilyen helyzetben vagyok szóval remélem el tud múlni:)

2018. jún. 16. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ahogy mondtad, félénk! De ha neked nagyon tetszik, akkor nyugodtan irhatsz rá/beszélgethetsz vele.
2018. jún. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Hasonló szituáció, csak itt szerintem én vagyok a félénkebb, én rontottam el. Remélem, túlélem a nyarat, és ő is ugyanúgy máshogy fog nézni rám. Bár mondjuk az is egy jó kérdés, hogy mi lesz azután, hogy visszamegyünk szeptemberben. Ugyanúgy bámuljul egymást a terem két másik végéből... és ennyi? :c
2018. jún. 19. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Hát nem tudom neked mennyire tetszik, de én is voltam már így. :) tetszett a srác, jött a nyári szünet. Aztán évnyitón én voltam a narrátor, és a tömegből rögtön kiszúrtam. A tanév során pedig elég rendesen beleszerelmesedtem, akkor látszólag reménytelenül. Csak aztán télen már kezdett máshogy gondolni rám, nem csak mint szimplán egy barátra. <3 annyit tanácsolhatok, hogy NE tagadd az érzéseidet magad előtt! Aztán úgyis jön majd, aminek jönnie kell. :) Érdekelne majd azért engem, hogy elmúlt-e neked a tetszés, szívesen várom, hogy megírd majd :D
2018. jún. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Utolsó, neharagudj, hogy eddig várattalak a válaszommal. Már túl tettem magam rajta.. De tavaly szeptemberben amikor újra megláttam, újra elkezdődött az egész. Minden a felszínre tört. Neki nem tudom.. Túl sok rosszat hallottam róla, próbáltam megutálni. Tudom, hogy mi biztos nem leszünk barátok. Úgy tetszettünk egymásnak, hogy mindketten tudtuk, de egyikünk se szólt egy szót se. Pont úgy is lett vége. Szerintem ez így volt a legjobb.
2019. jún. 7. 22:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!