Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Milyen jelek vannak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen jelek vannak, amik nálatok személy szerint biztosan a szimpátia, tetszés kinyilvánítása egy srác felé?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki gyakran néz, van amikor rám néz, elnéz, utána rögtön újra vissza néz rám, utána megint elnéz, ránéz a ruhájára, és igazgatja miközben én folyamatosan nézem:D
2016. máj. 25. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Pl megmondom neki
2016. máj. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy ez mennyire igaz a többi lányra, de ha baráti társaságban vagyok, akkor igyekszem úgy tenni, mintha nem látnám az illetőt, ennek ellenére gyakran hangosabb vagyok (sajnos). Amúgy vannak általános jelei is ennek pl: pupilla kitágul, elpirul stb.

Amiket te leírtál, az alapján sztem tetszel neki (én is szoktam ezt csinálni :D), csak valszeg zavarba van :) Ha tetszik neked is, akkor szerintem hajrá! :) Sok sikert ;)

2016. máj. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ahw nagyon tetszik az a lány, főleg ahogy zavarba jön^_^ Egyszer még régebben csak ültem egy padon, vártam valakit, és ő a barátnőivel pont arra sétált, ránéztem és egyből jobb kedvem lett, így rámosolyogtam, egy darabig nézett, utána hirtelen előrenézett, és továbbsétáltak, mintha semmi sem történt volna, mintha nem látott volna, mint ahogy te is írtad:D
2016. máj. 25. 18:34
 4/6 anonim ***** válasza:
En altalaban azt csinalom mint az elozo valaszolo. Nem veszek rola tudomast viszont nagyon feltunoen viselkedek. Aztan ovatlan pillanatokba ranezek. Aztan hatatforditok neki. Sokat mosolygok. Es (szerensetlensegemre) ha a folxoson talalkozunk ilyen furcsan mereven kezdek jarni, mint egy zombi...nagyon durav.
2016. máj. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
aaa pont egy ilyen csajszi tetszik!:D Ő is mereven kezd el sétálni:D Elsőre nagyon szokatlan volt az a stílusú járás, de inkább nézett ki úgy mint aki nagyon magabiztos, mint aki merev.:D Viszont amikor komolyabban megnéztem akkor láttam hogy inkább merev csak:D Merre laksz?:D
2016. máj. 25. 21:48
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha hozzám szól már elpirulok vagy nagyon zavarba esek és alig bírok kinyögni egy normális választ vagy.

Mikor őt nézem és rám nézz gyorsan elkapom a fejem mielőtt elpirulnék.

De sztem kevés lánynál egyértelműek a jelek és sok fiú észre sem veszi, a lányok nagyon jól titkolják ha bejön nekik valaki.

2016. máj. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!