Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok ti szoktatok kezdeménye...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti szoktatok kezdeményezni? Hogyan? Fiúk! Volt már olyan, hogy tetszett egy lány, de nem mertetek lépni?

Figyelt kérdés
2018. jún. 15. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Volt. De a vonat mar elment.

F

2018. jún. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Volt! És pár évvel később amikor lett a csajnak barátja akkor mondtam el neki, a dolgot és mondta, hogy ha akkor lett volna tököm akkor lehetett volna valami köztünk...
2018. jún. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Hajajj, nem is egyszer nem mertem lépni, amikor belül már nagyon eldöntöttem, hogy "de most aztán fogok"... Hála a dadogásnak :D
2018. jún. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

Lány vagyok, úgy szoktam kezdeményezni, hogy a kiszemelt fiúnak látványosan örülök, ha meglátom, sokat mosolygok rá, másokra nem sokat, tehát a változás egyértelmű kell, hogy legyen. Meg elhívom az illetőt valamilyen programra, nincs-e kedve velem jönni. Ki is hangsúlyozom neki, hogy olyan jó lenne elmenni, én biztos jól érezném magam veled.

Meg dicsérni is szoktam őket, pl. csak annyit, milyen vidám vagy ma, ha épp mosolyogni látom, vagy a ruháját megdicsérem, vagy ha korábban beszélgettünk valamiről, akkor rákérdezek arra a dologra, hogy hogy sikerült, ezt is úgy kihangsúlyozva, hogy jaj, de jó, hogy látlak, pont rád gondoltam, mi lett végül ezzel meg azzal a dologgal (amiről beszégettünk)?

De még egyik kiszemeltem sem udvarolt "vissza" vagy hívott volna el randira. Pedig volt, amelyik eljött velem egy programra, de nem lépett a fiú semmit. Mindegyik csak barátként tekint rám.

2018. jún. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
Sajnos volt.Többször is...Jelenleg 2 lány mondta azt,hogy ő is akarta volna,csak mivel nem léptem,nem lett belőle semmi... 19/f
2018. jún. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdezö, remélem, észrevetted, hogy az egy szem válaszoló lánynak a technikája nem müködik. Egyszer majd ö is észreveszi.
2018. jún. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem müködne ez a technika, ha jol néznék ki. Itt az a baj, hogy nem epp vonzo a kulsom, sajnos. Ezt az is alatamasztja, hogy a csinos lányok nem is kell, hogy tegyenek kulonosebben semmit, csak ugy leteznek, megis korulrajongjak oket a fiuk. Pedig nem is flortolnek, megis mennek oda hozzajuk a pasik maguktol is. Hozzam meg senki sem.
2018. jún. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!