Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Érez irántam valamit és csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anonymus0123456789 kérdése:

Érez irántam valamit és csak titkolja, vagy ilyenről szó sincs?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, nekem nagyon tetszik, ezt ő is tudja, egész suli idő alatt beszélgettünk, kivéve azt az egy hónapot amikor megtudta hogy tetszek neki (bár ezt nem értem akkor miért nem beszélt velem) és észrevettem hogy sok időt tölt volt legjobb barátnőmmel, meg a barátnőivel meg mikor a volt lb-mmel voltunk akkor is mindig máshogy viszonyult hozzá. ÉS nemrég közölte a lány, hogy a fiú bevallotta neki hogy szereti, viszont a srác még mindig rendes velem, mindig jött elkérni a kiránduláson egy holmimat.(ezt nem mondom el mi, mert ha olvassa azonnal rájön) Az órákon is sokszor összeért a tekintetünk. Viszont ő dec. azt mondta, hogy ha utolsó lennék akkor se kellenék neki. MOst mi van? 14/L

#fiú #lány #szerelem #volt barátnőm
2016. aug. 11. 22:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Az a helyzet hogy a torteneted leirasa nem tul nyomonkovetheto es nem nagyon ertek nehany mondatod:( szeretnek segiteni ugyhogy ha letudnad irni ertelmezheto modon akkor megprobalok segiteni:)
2016. aug. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Huh, hát fel adtad a leckét, de azért kibogarásztam, remélem.

Nem értem mi a probléma. A srác kedvel téged mint barátot, de ennyi, ezt meg is mondta neked is, meg a volt barátnődnek is (remélem nem ezért utáltátok meg egymást. Nem ér annyit az a pasi), úgyhogy hagyd a fenébe, majd jön egy jobb úgyis.

2016. aug. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1. Oké privibe bővebben kifejtem :)

2. Értem. A lánnyal nem nem ezért ment tönkre a barátságunk. A veszekedésről csak a lány tehet.

2016. aug. 12. 07:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!