Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Két lány is van aki tetszik,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két lány is van aki tetszik, de nem akarok a két szék köött a földre esni. Mi lenne a jó megoldás?

Figyelt kérdés
Röviden. Van két lány, akik egy baráti körbe tartoznak. Igazából mindkettő szép, és mielőtt mindenféle egyéb nélkül csak nézegettem őket, mindkettő egyaránt "tetszett", de minden szándék nélkül néztem csak. Aztán az egyiket szoktam látni a buszon (nem a másik tetsző) barátnőjével. Párszor láttam, hogy néz, mikor meglátom gyorsan elnéz, meg mosolyogni miközben rámnézett (szerintem csak a beszélgetése volt olyan, és nem nekem címezte..ki tudja). Aztán elhatároztam, hogy odamegyek, na persze azóta se láttam, hogy kitatláltam mit mondjak. A másikat meg szimplán suliban szoktam látni vele együtt. Rajta nem láttam, hogy mosolyogna. Párszor nézett stb..(de ennek nem tulajdonítanék agyobb szerepet). Múltkorjában sorban álltunk valahol, és ott állt mögöttem egy negyedik barátnővel. Mint utólag barátaim ondták, hogy szinte az auriámba álltak és abbahagyták a beszélgetést, aztán figyeltek, mintha benne lettek volna abeszélgetésünkbe baréátaimmal. Aztán mikor mentem el a sorbanállásból, nézett is. Lényeg a léányeg. Nem a "tetteik" alapján, mert azoknak mint mondtam különösebb jelentpséget nem adok. Inkább úgy összességében. Melyiknek lenne érdemesebb elkezdenem udvarolni? Mivel baráétnők ezért a mindkettő kicsit gáz lenne, vagyháét nem tudom:D

2018. jún. 7. 22:28
 1/4 A kérdező kommentje:
jah, amúgy gimisek vagyunk.
2018. jún. 7. 22:29
 2/4 A kérdező kommentje:
Külsőre: Az első kcisit ksiebb, vékonyabb, aféle kis törpilla, vagy nemtudom, viszont nagyon bájos, főleg a mosolya. A második kb. egymgas velem, "normál" testalkatú(nem dagi, csak nem vékony) meg csak szimplán különlegesen szép, úgy összességében. A mosolya neki is szép, ugyanúgy különleges.
2018. jún. 7. 22:44
 3/4 anonim válasza:
100%

Ismerd meg mindkettőt külön külön legyen a két ismerkedés között legalább fél év ha az egyik nem működött és aztán a személyiség döntsön.

Egy szép arc nem sokat ér ha a személyiség egyenesen borzalmas.

De egyszerre mindkettőnek udvarolni gerinctelenség lenne és mindkettőnél elveszítenéd minden esélyed.

2018. jún. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is csak azt tudom mondani, mint a #1 kommnetelő.


Ismerd meg mindegyiket, amelyiknek jobban tetszik a személyisége, annál próbálkozz!

Tudod, lehet, hogy szép, de nem biztos, hogy egy hullámhosszon is tudtok lenni...

2019. márc. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!