Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Maradjunk barátok vagy felejts...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradjunk barátok vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit mindennél jobban szeretek. 1 év alatt többször kibékültünk, összevesztünk. Viszont minden kibékülés után még közelebb kerültünk egymáshoz és erősödött a szerelem is. Ezért harcolok 1 éve érte és nem tudom feladni.Általában ha valaki kibékül az exével ott semmi sem lesz a régi, nálunk viszont sokkal jobb mint a régi. Tudom én hogy ő nem áll készen komoly kapcsolatra,bizonytalan, de én mégis megpróbáltam magamra erőltetni és itt hibáztam. Annyira megöl a vágy hogy vele legyek.Utoljára annyira harcoltam érte hogy azt biztos hogy nem felejti el.De viszont úgy érzem hogy nagyon rányomultam és picit megutált. Most így hogy már sokadszorra szakítottunk, nem megy nélküle. Van 2 opció: hogy most egyfelejtsem egy kis időre és pár hónap múlva újrakezdjük. A másik opció pedig hogy legyek mellette mint barát óvjam mindentől, legyek mindig mellette és majd abból kialakul több mint barátság. Csak akkor vigyáznom kell hogy nehogy végleg a barátzónába kerüljek. Viszont ha barátként közeledek felé akkor az nem annyira nyomulós. Én ezerszer elmondtam neki hogy mennyire akarom őt és ezzel elijesztettem. Abban van itt lényeg szerintem hogy nem kell kimutatnom neki hogy mennyire akarom
2018. jún. 21. 12:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Először is hagyd őt lélegezni és bármennyire is szeretnél vele lenni ne fojtsd meg a szereteteddel, pláne ha tudod hogy ő még nem áll készen egy komolyabb kapcsolatra! Én személy szerint az ilyen fajta fiú-lany barátságokban nem hiszek DE ha egy év alatt többször is vissza ment hozzád biztosan érez valamit. Szerintem próbáld meg szépen lassan "visszacsalogatni" magadhoz de ne legyél túl nyomulós és ha szépen is alakulnak a dolgok ne akard egyből nagyon komolyra fordítani a kapcsolatot csak ha látod hogy ő is készen áll rá... Addig is hívd el ide oda, próbálj meg találkozni vele stb. A többit majd az idő eldönti. Sok sikert hozzá! 😊
2018. jún. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😊
2018. jún. 21. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!