Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan felejtsem el a lányt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el a lányt?

Figyelt kérdés
Kb egy hete megismertem egy lányt az interneten jól elbeszélgettünk pár nap reggelig beszélgettünk stb. De én az elején beleszerettem (csak fellángolás volt) valahogy nagyon megfogott a stílusa meg úgy minden. De egy idő után kiderült hogy nem illünk össze mind kettőnk számára csak én valahogy nem akartam tudomásul venni és inkább hamis dolgokat tápláltam magamba pl elhitettem önmagammal hogy én hozzá való vagyok csak mert annyira szerelmes voltam belé hogy nem gondoltam bele semmibe. De ő is tudta hogy nem illünk össze de hagyta hogy azt higgyem attól még lehet köztünk valami. De rájöttem hogy igazából egész végig csak szopatott kb ezt ő is bevallotta, én annyira felbXsztam magamat hogy köszönés nélkül letiltottam és a barátnőjét is. De nemtudom magamat túltenni rajta hiába volt csak fellángolás de előtte még nem volt senkim. Hogyan tudnám elfelejteni?

2018. máj. 31. 01:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha keresel mást. Idővel rájössz, nála sokkal jobbat is találhatsz, vagy olyan, akivel szintén jól megértitek egymást.

Másrészt ez csak net, ne éld bele magad semmibe.

2018. máj. 31. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1 kérdés:

Lányokkal is megszokott az történni ami a kérdezővel?

2018. máj. 31. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem csak azert nem tudod elfelejteni,mert rosszul erintett,hogy csak jatszott veled.

Es nehezebb feldolgozni!

2018. máj. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Keress mást.Amúgy ez lányokkal is elég gyakran megesik kedves válaszoló :) nem akarok nyomulni de ha van kedved beszélgetni rálátszhatsz privátban ha gondolod
2018. máj. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a normális válaszát :)
2018. máj. 31. 18:24
 6/8 anonim ***** válasza:
2-es vok. Elgondolkodtató a kérdésed. A következő napok során halványulni fognak az érzéseid iránta. Inkább tekints erre úgy, hogy végre érzel valamit, hiába inkább fájó. 1-2 hét múlva az fog hiányozni, hogy már ez sincs meg.
2018. jún. 1. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azta k* már kezdtem elfelejteni és [link] n találkoztam vele xDDD De legalább visszaszopattam, 1 órát beszélgettem vele úgy mintha más lennék és már alapból olyan dolgokat hoztam fel amiket ő szeret xD
2018. jún. 2. 01:14
 8/8 anonim ***** válasza:
És most jobb? Egyedül magadat szopattad, senki mást. Jól is kijöhettél volna az egészből, de csúnyán elbuktál. Semmit sem értettél meg.
2018. jún. 2. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!