Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, ha nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nagyon tetszik ez a lány?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kezdjük a legelején.

Egy szép reggelen amikor nagyon unatkoztam,felnéztem a facebookra.

Görgettem-görgettem,egyszercsak megláttam,hogy az egyik fotós ismerősöm kitett egy korombeli lányról készült képet.Na ekkor tetszett meg a lány.

Pár óra múlva bekövetett instagramon is,és folyamatosan likeolja a képeimet. :)

Tegnap nagy nehezen bejelöltem facebookon,majd ráírtam.De sajnos nem beszéltünk sokat,kb. 5-10percet. Ez volt az egyszeri alkalom amikor beszéltünk.

Hozzátenném,hogy a lányt élőben egyszer sem láttam.

Szerintetek mit csináljak?

Már hetek óta a képe lebeg a szemem előtt,és félek ráírni,ugyanakkor lelkiismeret furdalásom is van a dolog miatt.Előfordult,hogy vérzett az orrom a stressztől.

Mitévő legyek? Hogyan írjak rá? A válaszokért nagyon hálás lennék.



2018. jún. 21. 23:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Tudom sokan mondjak hogy egy lajk nem garancia semmire stb, DE ha tényleg ennyire lajkolgat es bekovetett az igen is pozitiv jel. A beszelgetes abbamaradasanak sok oka lehet( nem olyan aki a kozossegi oldalakon szeret beszelni, annyira igy ismeretlenul nem volt ott tematok stb.)

En a helyedben irnek neki megegyszer es megkerdeznem hogy lenne e kedve valamikor talalkozni. Eloben ugyis minden eldol. Sok sikert!:)

2018. jún. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De mitől van lelkiismeret furdalásod és miért stresszelsz ? Szerintem beszélgess még vele higgadtan (próbálj lehiggadni csak nyugodtan) légy kedves,érdeklődj róla akármit (hány éves,mi a terve nyáron stb.), légy figyelmes és ha ő is érdeklődikirántad kérdez akkor nyert ügyed van és elhívhatod valahova. De szerintem tetszel neki mert ezt a kép like-olgatósat akkor szoktuk csinálni ha szimpatikus az illető és fel akarjuk kellteni a figyelmét vagy viszonozzuk a likeokat vagy követést.
2018. jún. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Félek ráírni,és ez miatt van..

Stresszelni meg azért stresszelek mert lehet elküld a francba,vagy valami hasonló..

Köszönöm a válaszokat!❤️🔥

2018. jún. 22. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!