Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon nagyon hiányzik egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagyon hiányzik egy fiú. Hogyan tudnék kevesebbet gondolni rá vagy akár teljesen elfelejteni?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy fiúba,de ő belém nem...mindegy erről most nem akarok beszélni. Tegnap láttam utoljára,mert szeptembertől más suliba fogunk járni,és nem tudom kiverni a fejemből. Folyton a vele kapcsolatos kedves emlékekre gondolok,és néha még a sírás is rám jön. Tegnap este róla álmodtam 🙄 A kérdésem az lenne,hogy hogyan tudnám kiverni őt a fejemből? Most még úgy ahogy elvagyok,és még bírom a hiányát,de ahogy magamat ismerem már nem sokáig lesz így és az egész nyarat végig fogom szenvedni miatta...:( tudtok tanácsot adni?

2018. jún. 22. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Próbálj kimozdulni a baràtnőiddel, és ismerkedj. Egy csomó fiù van még rajta kívül, kapsz egy olyant aki megfelel, és már nem is fogsz vele foglalkozni. Barátkozz emberekkel, menj olyan helyekre ahol lehet ismerkedni a barátnőiddel:)
2018. jún. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Szia.Én nekem ugyan ilyen volt(Lány szerelmem) 15F.Ha esetleg fenn vagy pl. Facebookon vagy máshol, akkor töröldd ki.. Nekem bevállt ;)
2018. jún. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

A legjobb lenne szerintem ha sok programot szerveznél, ahol nem futhatsz össze a bizonyos fiúval. Ha ténylegesen el akarod felejteni akkor töröld az ismerősök közül minden lehetséges platformon. Az idő is segíteni fog, vagyis nekem ilyen esetekben mindig az segített. Fontos, hogy ne gondolj rá és találj más elfoglaltságot vagy embereket amik boldoggá tesznek. Nem muszáj más fiúk után szaladni, de a nyár folyamán például rengeteg új barátod lehet:) Remélem segítettem minimális szinten

15/L

2018. jún. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Igazából próbálok ismerkedni,barátkozni eddig nem túl sok sikerrel. A barátnőkkel terveztünk a nyárra egy pár talit,remélem össze is jön :)
2018. jún. 22. 22:08
 5/9 A kérdező kommentje:
Annyiból jó,hogy nincs a fiúnak semmilyen közösségi oldala :D
2018. jún. 22. 22:10
 6/9 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy nem tetszel neki? Ezt mondta neked szemedbe? Ha nem ismer téged, akkor lófaszt sem tud rólad semmit. Max lehet hogy annyit tud, hogy nagyon szép vagy.
2018. jún. 23. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát szép az nem vagyok 😅 meg ha tetszenék neki akkor annak a jeleit látnám rajta,de nem így van,igaz sokszor nézett a suliban,és rám mosolygott stb.de ez nem jelent így semmit szerintem.
2018. jún. 23. 09:08
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy te gondolod csak igy :)
2018. jún. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem hiszem,de már amúgyis lényegtelen mert nem találkozunk többet,hogy ki tudjam deríteni 😥
2018. jún. 23. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!