Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennétek, ha rájönnétek,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha rájönnétek, hogy akibe szerelmesek vagytok, ki van közösítve és nincsenek barátai?

Figyelt kérdés
Mit gondolnátok róla és magáról a helyzetről? Továbbra is szerelmesek lennétek belé?

2018. jún. 23. 21:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha én szeretem az adott illetőt akkor nem nagyon fog érdekelni hogy más hogayn viszonyul hozzá. Ha más lelki aburzust követ el ellene akkor az a valki dögöljön meg. Azon lennék hogy minél jobban ellegyek vele és idővel elérjem hogy mások is békén hagyják őt. 16/f
2018. jún. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha szeretem őt hol a fenébe érdekel, hogy mások hogy viszonyulnak hozzá? Persze, akkor előfordulhat ha kiderül, hogy valami beteg dolog miatt van kiközösítve de attól mert alapvetően nem ő a világ közepe még ugyanúgy szeretném.
2018. jún. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, sőt ha eljutnánk addig hogy legalább kommunikálunk/ismerkedünk akkor mégjobban próbálnám éreztetni hogy én mellette vagyok
2018. jún. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem pont az ilyen lányok érdekelnek a leginkább, nagyon hajt a kíváncsiság, hogy miért lett kiközösítve és természetesen segíteni akarok neki, lelki támasz lenni. Nekem sincs sok barátom, sőt, és így még jobb érzés valakinek még barátnál is több lenni.


És természetesen az, hogy nincsenek barátai nem változtatnak az érzéseimen. A nyitottabbá tevést biztosan megpróbálnám, ha egy idő után zavarna a zárkózottsága.

2018. jún. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ez miért kéne, hogy akár csak a lehető legkisebb mértékben is behatással legyen az érzéseimre?
2018. jún. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

he??

mert nincsennek barátai akkor gáz lenne vele lenni ha szeretem??

jókor szólsz

2018. jún. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Igaz fiú vagyok és nem homo, de volt egy osztálytársam (srác) általánosban akit folyton csesztettek és kiközösítettek. Nem tudott bukfencezni, és elég más dolgok érdekelték mint a többieket. Ő inkább filozofált, politizált. Hasonló voltam én is, csak az akkoriban befutó srác még harmadikban érkezett és én voltam az első barátja. Persze amíg nekem mindig ő volt a legjobb, neki én sose, ráadásul ahogyan egyre idősebb lett úgy egyre inkább vált egoistává. Ez nekem nem tetszett, így elkezdtem beszélgetni a kiközösített sráccal. És milyen jól tettem. Igaz én is kiestem abból az "elitkörből" amiben voltam, de sokkal jobban éreztem vele magam, mint a többi "menő" skaccal. Vicces, de mellette jöttem rá hogy sokkal jobban szeretek filozofálni mint arról beszélgetni hogy azt a csajt éppen hogy b*sznám meg.


Ezzel a kis történettel csak arra akartam felhívni a figyelmed, hogy semmit se számít hogy ki van-e közösítve, és vannak-e barátai. Egy szerencsétlen közösség simán eredményezi az ilyet. Az sokkal rosszabb, ha olyanokkal van akik előtt nem lehet önmaga és álarcot kell viseljen.

2018. jún. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Történetesen pont ez a helyzet.

Van egy lány, akibe most nagyon szerelmes vagyok, és nem rég megtudtam, hogy sokan folyton piszkálják, meg cikizik. Azt kezdettől tudtam, hogy nem ő a társaság központja, de hogy ennyire rossz szegénynek a helyzete, azt csak nem rég tudtam meg.

Hogy változtak-e az érzéseim? Dehogy! Attól, hogy ezt csak most tudtam meg, ő még ugyanaz az ember, akit megismertem, és megszerettem. Nem róla derült ki valami kapcsolatot ellehetetlenítő dolog, hanem pusztán mások féreg mivolta bizonyosodott be. Ettől még semmi okot nem látok, hogy ne belé legyek továbbra is szerelmes.

(Bár más okokból nem hiszem, hogy ebből bármi is lesz, de ez már mások kérdéskör.)

2018. jún. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Semmiben nem befolyásolná az érzéseimet, sőt! Az én érdeklődésemet mindig is a különc, magukba forduló fiúk keltették fel. Engem valamiért iszonyatosan vonz az a titokzatosság, ami őket körülveszi.
2018. jún. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
1-ső válaszadó te nagyon tuti vagy, 16-évesen, grat és ne változz meg!
2018. jún. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!