Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennétek, ha rájönnétek,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha rájönnétek, hogy akibe szerelmesek vagytok, ki van közösítve és nincsenek barátai?

Figyelt kérdés
Mit gondolnátok róla és magáról a helyzetről? Továbbra is szerelmesek lennétek belé?

2018. jún. 23. 21:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az olyan fajta embereket a legkönnyebb megszerezni, akik így ki vannak taszítva.
2018. jún. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! ^^

Különben magamról beszéltem, és kíváncsi voltam, mások hogyan viszonyulnak egy ilyen emberhez (lány). Mert a sulimban mintha leginkább lenézést kapnék. Ott is lehetnének ilyen érett gondolkozású, elfogadó emberek, mert szerintem nem attól lesz valaki értékes, ha 500 ismerőse van facebookon és egy vagon barátja.

2018. jún. 24. 14:21
 13/13 anonim ***** válasza:
Én mondjuk nem voltam kikőzösitve,de az első pofonomat iskolában azért kaptam mert megvédtem egy ilyen lányt
2018. júl. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!