Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van értelme...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme tovább folytatni ezt a kapcsolatot, vagy szakítsak?

Figyelt kérdés
9 hónapja vagyunk együtt a barátommal. Nagyon szeretem, imádok mellette lenni, érezni az illatát, vagy egyszerűen csak nézni...Imádom a humorát, az érintését, úgy érzem, életemben először tényleg őszintén szerelmes vagyok. Az első hónap elteltétől kezdve azonban szinte alig telik el úgy hét, hogy ne kapnánk össze valamin, ne sírjak miatta. Én nagyon érzékeny vagyok, Ő pedig rendkívül lobbanékony, makacs, kicsit agresszív. Gyakran beszél csúnyán velem, hanar felkapja a vizet apróságokon, de leginkább a tiszteletlen viselkedésével tud megbántani. Egyik pillanatban mintha a mennyországban lennék mellette, máskor meg egy beszólása után csak zokogok, ami sokszor nem is érdekli. Volt már, hogy 30 percig bőgtem mellette, és rám se hederített. Persze én is hibázok, van, hogy túlreagálok dolgokat, de nem tudom, van-e értelme tovább küzdeni ezért a kapcsolatért, amikor annyit bánkódom, stresszelek miatta, hogy az már az egész napos hangulatomra, másokkal (családommal) való viselkedésemre is erősen kihatással van. Viszont annyi áldozatot hoztam érte, annyi mindent megéltünk már együtt, hogy félek elengedni mindezt. Tényleg nem tudom mit tegyek, nagyon kétségbe vagyok esve.

2018. jún. 23. 23:19
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy 16 éves lány vagyok, ő 17 lesz.
2018. jún. 23. 23:21
 2/8 anonim ***** válasza:

Hűha. Nehéz dolog. Én teljesen ebben a helyzetben voltam. Mi is 9 hónapig voltunk együtt. Úgy beszélt velem mint a kutyájával konkrétan. Csicskáztatott, kénye kedvére ugráltatott. Betelt a pohár. Szakításunk előtt 1-2 hónappal már fontolgattam hogy rakjam-e ki. Rendszeresen sírtam mellette, rám se nézett konkrétan. Még azt is mondta, hogy ha nem tetszik valami, el lehet menni.

Na a másik meg az hogy csúnyán beszél vele. Hogy jön ő ahhoz? Kinek hiszi magát, ki ő??? Ne engedd, hogy továbbra is hülyét csináljon belőled. Ha beszélgetni szeretnél, nyugodtan írj

16/L

2018. jún. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kemény vagy,hogy hónapokat bírsz egy ilyen paraszt mellet. Az 1.-nek is elismerésem. Állj a talpadra és szakíts. Találsz egy rendes legényt akivel 1000x jobban éreznéd magad.
2018. jún. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nagyon nehezen fog menni a szakítás, tudom. Rossz is lesz 1-2 hétig, de utána... Az az érzés.. mintha felszabadultál volna. Komolyan 😂😂
2018. jún. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:) Az az igazság, hogy nagyon szeretem, és azért meg szokott ölelni, vigasztalni mikor sírok miatta, bocsánatot szokott kérni. Mindig megígéri, hogy megváltozik, egy pár napig tényleg mintha kicserélték volna, aztán megint kezdődik minden előről...a bántások, csúnya beszéd..néha olyan, mintha semmi enpátia nem lenne benne. És nem csak velem szemben, az anyukájával is üvölteni szokott, a kocsi ajtaját veri ököllel egy-egy kisebb veszekedés után stb..
2018. jún. 24. 14:23
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
SZAKÍTS
2018. jún. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szakíts, minél hamarabb... Ha most, fiatalon ilyen, mi van, ha később még rosszabb lesz a korral.

Hiába, hogy az apró dolgokban összeilletek, ha egy ilyen jelentős dologban nagyon különböztök.

2018. jún. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én is hasonló helyzetben voltam 3 éve, a vége szakítás lett, mert rájöttem, hogy már nem szerelmet, hanem csak kötődést érzek iránta. Az én tanácsom, hogy fogalmazz meg a fejedben mellette és ellene szóló érveket és menj el egy nyugodt, csendes helyre egyedül és gondold át, hogy megér-e ez a kapcsolat ennyi szenvedést. Sok sikert! :)

21/L

2018. jún. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!