Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért teszi ezt velem a barátnőm?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért teszi ezt velem a barátnőm?

Figyelt kérdés
Szóval.. Már együtt vagyok barátnőmmel egy ideje, és találkoztunk már meg minden. De legutóbb 1 hónapja találkoztunk.. Nem amiatt, mert messze lenne hanem mert ez a baja: Szóval, barátnőmet az általános iskolában sokat csúfolták (és néha most is) hogy mert nem a legvékonyabb lány. És egyszerűen bele lett nevelve, hogy ő nagyon rosszul néz ki és emiatt. De még hogy részletesebben le írjam, igazából barátnőm nem duci vagy bármi. 165 cm, és az én véleményem szerint normál átlagban van a súlyával is. Szóval én szeretem azt, ahogy, kinéz. Viszont ő nem.. És ő úgy gondolja, hogy emiatt inkább nem találkozik velem, hogy fél attól hogy nem lesz nekem jó, mert hogy én megundorodok tőle. De ez nagyon dr nagyon nem így van.. És ma találkoztunk volna, meg is beszéltük.. Erre kaptam egy okot, hogy mégsem és jog, ő nem így akarta. És én már bele betegedtem, hogy ezt csinálja velem.. Nagyon rosszul esik, de nem tudok mit tenni.. Nem akarok emiatt szakítani vele, mert nagyon szeretem.. De tényleg, megőrülök emiatt. Mit kéne tennem, hogy kicsit át lássa a dolgokat, vagy bármi? Nagyon szépen Köszönöm a válaszokat.

2018. jún. 24. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ha tudod hol lakik akkor menj oda és beszélj vele, mond el neki, hogy szerinted jó alakja van és ő szép és ha nem változtat akkor sajnos azért fogtok szakítani mert kerül téged, ha nem ismered akkor ugyan ezt csak telefonon, de semmiképp sem írott formába.
2018. jún. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató, És értelmes választ. Lehet mindjárt indulok is. :)
2018. jún. 24. 18:56
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Egyetértek az előttem szólóval!

Beszélned kell vele, és rá kell ébresztened, hogy álljon a talpára, mert így sehova sem fog fejlődni, ha magába képes fordulni. Nem az számít, hogy a többi ember mit gondol róla, a belső értékek sokkal fontosabbak.

20/L

2018. jún. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
60%
Szerintem ez csak kifogás a részéröl,h miért nem akar veled találkozni...
2018. jún. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a második válaszolónak a biztató, és kedves szavakat.
2018. jún. 24. 20:05
 6/8 anonim ***** válasza:
Igazából az a gond hogy nem fogadja el magát, tipikus probléma manapság fiataloknál. De mond meg neki ha a súlyával van gondja vagy a kinézetével akkor ne a társaságodat kerülje hanem menjen sportoljon( finoman mond meg neki mert rohadtul betudnak ám durculni ;) ) akár együtt is mehettek kocogni teniszezni valami, és akkor talán elfogadja majd magát.
2018. jún. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló. Egyáltalán nem duci, csak ő látja magát annak.. Nehéz ezt elmondani, mert nem lenne ő ilyen, csak bántották.
2018. jún. 24. 21:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem még éretlen egy kapcsolathoz. Ha nem tudja elfogadni magát, akkor nem várhatja el mástól sem ezt. Nem igazságos. Értem én, hogy szereted meg minden. Nem tudom hány évesek vagytok, de ha még fiatalok, akkor gondoljátok meg, hogy tényleg kell-e nektek már egy kapcsolat. Ez így nem egészséges, hiába van szerelem. Ha pedig még nem akarod feladni (ami helyes is), akkor tényleg beszélj vele személyesen. Légy vele gyengéd, de ne zavartasd magad. Légy közvetlen, hisz szereted és elfogadod. Hallgassátok meg egymást személyesen, ki mit gondol. Éreztesd vele, hogy tényleg szereted.
2018. júl. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!