Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nekem kéne lépni vagy várjak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem kéne lépni vagy várjak?

Figyelt kérdés

Van egy fiu, felettem jár egy evvel. Egy hónapja kezdtunk el beszelgetni egy kirandulason, akkor lelkiztunk is, megvigasztalt. De en mar elotte kiszurtam, hogy nekem kell ez a srac. Aztan azota mindennap beszelunk. Mindig keri h mondjam el ha baj van, szivesen meghallgat es ha tud segit. Mindig probal vigasztalni mert tudja miken mentem mostanaban keresztul es nagyon megbizok benne. Fura ez mert sose lelkiztem olyannal aki valaha bejott.

De ezt nemtudom mire vegyem: multkor mondta h tetszik nemi egy lány akivel sokat beszel de nem kerdeztem ra mi ez

Aztan kirakott egy kepet amire rairta h “A❤️“

ez fura mert az “A” az én nevem kezdőbetuje is

Es ez meg nem sok volt sokminden de azt nem irom ki, inkabb privatban



2018. jún. 29. 23:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Most, tulajdonképpen mi is a kérdés? :D persze léphetsz te is. Vagy utalj rá jobban, aztán a többi jön magától. Hajrá! :)
2018. jún. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem
2018. jún. 30. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!