Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan öleljek meg egy tőlem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan öleljek meg egy tőlem alacsonyabb srácot?

Figyelt kérdés

kb 2,5 fejjel kisebb nálam, sokszor öleltem meg fogadásból, de az csak olyan volt hogy valamelyik barom lefogta hogy el ne rohanjon én meg "átkaroltam"


de most rendesen megszeretném ölelni, arra gondoltam, mivel érdekli a foci elkezdek neki dumálni róla mivel vb van. és ahogy ismerem nem tudja megálni, hogy ne folytassa a beszédet... és ezzel már le van foglalva... már csak valahogy le kéne hajolnom vagy előre lépnem vagy NEM TUDOM.


2018. júl. 1. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:
17%
Bocsi, de mit akarsz egy törpétől? Tudom,hogy nem tehet róla, meg stb., de hogy valaki két és fél fejjel alacsonyabb legyen egy tini lánynál is, hát, az gáz,semmiképp nem vonzó.
2018. júl. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
a korához képest nem annyira alacsony, naggyából 4,8 évvel fiatalabb nálam
2018. júl. 1. 20:24
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Jaa, az más.

Mi ez a 4,8 év? Matekszakos vagy? :D

2018. júl. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én például felállok a padka szélére olyankor vagy ilyesmi. :-D

A barátnőm is magasabb mint én. ;-)

2018. júl. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy ő nem tudja és nem tud felállni sehova
2018. júl. 4. 10:59
 6/8 Lililili16 ***** válasza:
Mindenképp úgy öleld meg ha ültök valahol,úgy nem feltűnő a magasság különbség :)
2018. júl. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jó, értem, hogy kiestek a VB-ből, de mit akarsz te Messitől?
2018. júl. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Méreggel
2018. júl. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!