Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kedvel vagy csak úgy tűnik?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dorten kérdése:

Kedvel vagy csak úgy tűnik?

Figyelt kérdés
Ha egy társaságban egy lány egy bizonyos fiú mondandojába bele-bele köt, ellenzi akár rá szól.. Akkor tetszik neki a fiú, kedveli? Azért csinálja hogy magára vonja a fiú figyelmét/érdeklődését? Vagy lehet épp ellentéte? Bele szól mert nem tetszik neki a srác?

2018. júl. 1. 23:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Ennyiből nem tudsz nagyon következtetni, de elképzelni elképzelhető, hogy felakarja magára vonni a figyelmét, igen. Nem tetszésnél nem fog kötözködni, szimplán úgy csinál mintha ott se lenne az adott srác, nem törődne vele. Lehet viszont, hogy csak szimplán jól érzi magát a társaságban, felvan oldódva, azzal sincs gondja, akinek a szavába beleköt és ennél nincs több jelentése.


Emiatt ennyi alapján lehetetlen megmondani, hogy kedvel-e vagy érdeklődik-e iránta komolyabb céllal.

2018. júl. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fuu velem is ez van viszont a srác egy vérbeli nyomi. Ha nem tud belémkötni (amiket csinalok pl ahogy rakom a fuzetem (?)) akkor beleköt az alakomba (“fuj de dagat vagy”—> ezt óra közepén a semmiből csak kijelentette a tanár meg köpni nyelni nem tudott, meg volt olyan h maradt egy utolsó csoki erre odaadja ezzel a mondattal “egyél, neked nőlnöd kell igaz, te széltében de sebaj” meg ilyenek) de azokat a megjegyzéseket is letudta akkor jon a családom (nem részletezem de gyökér a gyerek ahogy van.)

Egyszer leszólt a szekrény számom miatt(?), hogy milyen szerencsétlen vagyok h a 76os a szám. (75ös volt de mindegy), mikor kijavítottam akkor mondta h “fú de h.lye vagy menj innen!” Mondattal továbbáll. De persze ha én kifogásolom a tetteit akkor meg én vagyok a gonosz meg minden amiket nem írhatok le mert bannolnak. Viszont ezen az egész gimnázium derül mert hű de vicces. Aha külsősnek lenni jó, vicces, de a “poén” tárgya lenni eléggé megalázó. Én meg nem vagyok az a fajta aki egykönnyen hagyja magát szóval nem vagyok angyal ☺️☺️☺️

Mindenki azzal piszkált hogy szerelmesek vagyunk mert annyit veszekszünk, viszont kiváncsi vagyok a többiekre, hogy mit csinálnának a helyemben ha előhozza a családot. Maradjak csendben? Ne figyeljek rá? Megvolt, köszi, nem vált be. Sőt rosszabb lett, mindig a figyelmet akarta és az egész folyosón üvöltötte a beszolasokat. Ah kesz ez a srac és most jó volt kiírni mindent magamból, igaz ez a történet eleje, de ez is bőven elég volt.


Kérdezőnek meg annyit, hogy nem, nem hinném h bejössz neki, sőt, te a játéka vagy olyan unalom előző féle mint én.

2018. júl. 2. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A lannyal nem egyezek rosszul, sot, volt baratnom, csak ugye en nagyon bele zugtam, es probalva se tudom elfelejteni, szoval beletorodtem. Sokszor meg azaz erzesem o is igy van, mert nem volt baratja utanam, s nem is probal keresni. De pld mikor egy barati tarsasagba kerulunk akkor be-be szol nekem, de csak nekem, es nem durvan. Szemely szerint figyelem felkelto modon csinalja. De fent all az is hogy nagyot tevedek az erzeseim miatt..
2018. júl. 2. 22:04
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet csak így probálja levezetni a kapcsolatotok utáni megmaradt feszültségét. Nem hinném, hogy még mindig bejössz neki azok után hogy szakítottatok és most meg beszologat neked. Szerintem nem tette túl magát, és így van egy bizzos módja, amin le tudja vezetni a mérgét.


De szerintem kérdezd meg tőle, hogy mi baja van veled. Lehet még ő sincs tisztában ezzel.:))

2018. júl. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nemsokara egy kozos ismerosunk szulinapjara megyunk, es azon vagyok hogy tanc kozben megkerdem, es elbeszelgetek kicsit vele.
2018. júl. 10. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!