Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha sajátkészítésű ajándékot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sajátkészítésű ajándékot adnék egy lánnyak, aki lehet hogy kedvel engem akkor hogyan reagálna erre?

Figyelt kérdés

Nyáron fogunk találkozni s arról gondolkoztam, hogy a mi lenne ha saját készítésű ajándékot adnék neki. S oda is fogom neki adni. S ez a kérdés, hogy ti lányok mit reagálnátok erre, hogy egy fiú akit kedveltek megajándékoz titeket?

Ha tudni akarjátok tudni a köztünk lévő kapcsolatot, akkor olvassátok el az erről szólö kérdésemet, melyben letudjátok ezt szűrni:Ez szerelem akar lenni ez egy szép diák lánnyal?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2018. ápr. 17. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
En örülök, ha egy fiu néha kedveskedik egy ajándékkal, annak meg százszor jobban, ha saját maga csinálta, az sokkal személyesebb es értékesebb számomra :)
2018. ápr. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én is örülnék. Az azt jelentené, hogy tényleg érdeklem őt és nem sajnálja rám az időt. Nekem az sokkal jobban tetszene, mint egy boltban vásárolt valami. Persze ha személyre szóló akkor az is jó, de szerintem a saját készítésű a nyertes.
2018. ápr. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
persze hogy örülnék mert mégis csak lehet több óráig készitette csak nekem nem pedig leszaladt a kisboltba egy tábla csokiért
2018. ápr. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jajj, de édes! Én nagyon nagyon örülnék neki, hisz látom, hogy foglalkozott vele, ezáltal velem is foglalkozna, ha összejönnénk:)
2018. ápr. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!