Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes segítség? Azért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes segítség? Azért fordultam most ide mert, mert mar tényleg teljesen szét vagyok esve. Szóval segítséget is tippeket szeretnék kérni töletek

Figyelt kérdés
Az alattam lévö osztályban (8. ) jár egy álomszép lány, aki kedves, aranyos, jófej, határozott. Szóval mindenben tökéletes, es én fülig szerelmes vagyok belé. Mar csak pár évem van a gimiböl, hogy összejöjjek vele. De eggyáltalán nem tudom, hogy hogy menjek oda hozzá, mit mondjak neki, nem leszek-e túl nyomulós. (Volt osztálytársak voltunk, talán beszélhetnénk a régi szép idökröl. ) De nem tudom. Úgy érzem, hogy fogy az idöm. Es ha nem lesz az enyém Abba belehalok. (Most biztos mondjátok, hogy is találsz mást, nem, ö az igazi, elsö látásra szerelmes lettem belé, amint megláttam Öt) Emellett rettenet félénk, átlagoskinézetü vele egykorabeli intelligens srác vagyok. Halls lenne tippekért.

2018. júl. 3. 23:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj, csak menj oda. Ő is ember. Gondold el, milyen lenne, ha hozzád menne oda valaki. Ugyazt érezheti ő is, szóval semmit nem tudsz elrontani.:)
2018. júl. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Igen , nagyon nehéz úgy odamenni egy mai lányhoz , hogy ne mondja hogy nyomulós vagy.(Lány vagyok, ezt magamon is tapasztalom sajnos)Szerintem ha neki bejössz, nem lőhetsz mellé, ha még nem jössz be neki, szerintem menj oda valamikor hozzá mikor nem sok lány között van, aztán jöhet a szia, gondoltam ide jövök beszélgetni stb...Bár, neked kell ismerned őt valamennyire, szerintem az bejön a legtöbb lánynak, ha egy bizonyos ismerettség után határozottan, élőben mondod meg neki, miért jöttél.Sok sikert :)
2018. júl. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszaitokat!
2018. júl. 4. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!