Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Első csók tapasztalatok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csók tapasztalatok milyen volt elrontottátok, beégtetek?

Figyelt kérdés
(Nemet és kort is pls)

2018. júl. 6. 12:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem égtem be és a srác sem. Alapvetően romantikus pillanatnak kellett volna lennie, senki nem zavart meg stb... Mégis olyan semmilyen volt, pedig azelőtt azt hittem kifejezetten jó érzés. 18/l
2018. júl. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Nem égtem be. És a barátnőm sem. Már akkor nagyon szerettük egymást. Ezért nem számított milyen lesz. De nekem az a tapasztalatom h jó volt mindent csinálj úgy ahogy jól esik. 14/F
2018. júl. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért nálam kissé kaotikus és vicces is volt egyben a dolog. Elmentünk sétálni a sráccal, minden a helyén volt és beszélgettünk. Lelültünk egy padra és megkérdezte hogy megcsókolhat-e (béna kezdés) én meg lányos zavaromban csak bolintottam, mert elfelejtettem hogy rágó van a számban xD mázli hogy a srác nem vette észre, mert különben tényleg nagyon beégek. 15/L
2018. júl. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A legelső gáz volt. Undin nyálas és nem éreztem semmit. A jelenlegi barátommal viszont fantasztikus volt az első. Azért emelem ki ezt, mert én ugyanannyira izgultam mint a legelsőnél, és szerintem minden csak azon múlik, hogy milyen a kettőtök közti kapocs :) 18/L
2018. júl. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
24%
16 voltam , es nagyon zzerelmes mert egy csoda zzép lany volt , elosszor sima csok utanna rogton nyelvesre valtottam , bár nem ereztem semmi boldogsagot sem ami meg is lepett, aszt hiszem csak meg akartam dugni de ugy rendesen.F
2018. júl. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Már együtt voltunk akkor, de korainak érezte és vissza utasította.
2018. júl. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az első csókom és az utána következő jópár ugyanazzal a fiúval történt és borzalmas volt. Mindketten tapasztalatlanok és kezdők voltunk, de ő valahogy olyan furán csókolt meg a fogával mindig összekaristolta a számat és egyszerűen szörnyű volt... Remélem a legközelebbi partneremmel élvezni fogom. 17/L
2018. júl. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én 12 éves voltam, amikor először megtörtént.

Egy születésnapi bulimra meghívtam a legjobb fiú barátomat, aki osztálytársam volt.

Bezárkóztunk a szobámba, meztelenre vetkőztünk, és órákon keresztül smároltunk. Tulajdonképpen akkor pettingeltünk először.

Előtte még soha nem volt nyelves csókom, és teljesen újszerű érzés volt, hogy két nyelvecske kóstolgatja egymást, de életem egyik legkellemesebb érzésének írom le.

Tudom, elég bizarrnak hangzik ez a dolog ennyire korán, de egyáltalán nem bántam meg. Nagyon jó érzés volt, azóta is jóban vagyunk, és nem égtem be, hanem teljesen felszabadultam. Ja, és teljesen normális lettem. 20/L

2018. júl. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nagyon gáz volt. Be is voltam b.va, a csaj is, és letepertük egymást a fűben. Aztán kb 20 percig smároltunk...

Többet nem láttam (hála Istennek) és nagyon megbántam hogy ez volt az első csókom. 17 voltam asszem.

26f

2018. júl. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nyálas és nedves mindkettőnk. 42F
2018. aug. 16. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!