Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Első csók: van valami módszer...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csók: van valami módszer arra, hogy ne féljek tőle ennyire? Illetve csók közben hova tegyem a kezem?

Figyelt kérdés

Egy fiuval mar nagyon erik az elso csok, de nekem ez lenne a legelso (neki is). Randink is volt, ahol nagyon ugy vettem eszre, hogy meg akart csokolni, de beijedtem, igy nem lett belole semmi. Szerencsere nem vette a szivere, azota beszeltunk, es lesz meg randink.


Van valamilyen modja annak, hogy ne feljek ennyire az elso csoktol? Vagy ez ellen nem igazan lehet tenni semmit?


Es csok kozben hova tegyem a kezem? Nyilvan nem akarom csak ugy magam mellett logatni a kezeimet.


Koszi a segito valaszokat elore is!


2018. jún. 20. 10:57
 1/3 anonim ***** válasza:
90%

ez tényleg csak úgy jön magától.és amúgy sem tudod előre eltervezni hogy merre fordítod a fejed hol tartod/hogy tartod a kezeidet.

Ha neki is tényleg az első csók lesz,akkor benne van a pakliba hogy kicsit bénázgattok és nem az lesz életed legeslegjobb csókja.

Annyit tudok tanácsolni hogy:csak hagyd hogy megtörténjen,és legközelebb ne ijedj meg.

illetve kezdhetnétek csak egy sima csókkal (úgy értem egy hosszabb szájra puszival) és ebből majd kialakul a dolog..

2018. jún. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
van valami módszer arra, hogy ne féljek tőle ennyire?: alkohol. nagyon sok alkohol. Igazábó komolyra véve a szót abban a pillanatban amikor megörténik már nem fogysz félni, csak addig a pontig, ami elég rossz. De ha igazán szeretitek egymást akkor nem kell félni. Csók közben tedd a derekára a kezed, vagy esetleg a karjára és húzd közelebb magadhoz. Őszinte leszek, lehet hogy nagyon vacak lesz. A legtöbb embernek az. Igazából nekem jó volt, vagy legalább is nem vacak, de olyat hogy igazán jó lett volna azt nagyon ritkán hallom. Remélem ti lesztek az az egy százalék akinek jól megy. De ha nem jó az első az sem baj, rengeteg esélyetek lesz a javulásra. Sok szerencsét!
2018. jún. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kosz a valaszokat :)


Nem szamitottam eddig se arra, hogy tokeletes lesz, mert biztosan benak leszunk elso alkalommal, de erzem, hogy ezt ellensulyozza majd, hogy ki az, akivel megteszem :)

2018. jún. 20. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!