Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen tanácsokat tudtok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tanácsokat tudtok adni, hogy hogyan kezdeményezzek a kiszemelt lánynál?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy bejovok neki, szoktunk beszelgetni, koszonni egymasnak es mindig mosolygunk egymasra, illetve sokszor elofordul, hogy osszeakad a tekintetunk is de ennel magasabb szintre nem tudom vinni a kettonk kozott levo kapcsolatot. :c latom rajta hogy alig varja hogy kezdemenyezzek, de fogalmam sincs, hogy mivel kezdjem.,18f (nem volt meg baratnom)

#Párkapcsolat-szerelem-kezdeményezés
2018. júl. 7. 00:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hívd el egy foriorcsokira

Valahova randizni

Nem kell mindent tulkomplikalni

2018. júl. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Menj oda, beszélgess vele és mondd h úgy megkívántam egy ...(valamit ami van a közelbe) eljössz velem enni/inni egyet?
2018. júl. 7. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ma teljesen ignoralt engem, szinte mintha levego lennek szamara ugyhogy inkabb hagyom a francba az egeszet. Ugylatszik ezt nagyon beneztem sajna. De azert a valaszokat koszonom.
2018. júl. 7. 19:24
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan feladod???

Nem!!

Odaméssz és elhívod. Ha azt láttad, hogy várja a kezdeményezést, akkor csak szimplán megunt várni, de attól még akarhatja. Ne rontsd már el az életedet(életeteket) ezzel, hogy nem mersz odamenni, légy már férfi!

Manapság annyira kiábrándítóak vagytok, ti fiúk:(

2018. júl. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azt mar probaltam amit mondtal, meg is kinaltam de nem kellett neki. De ma mar egy masik srac korul maszkalt folyton, es vele sokkal jobban erezte magat mint velem.:c Mar felesleges probalkoznom is mert csak tovabb rombolom az onbizalmam.:/
2018. júl. 8. 20:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom. Simán elhiszem,a mai lányok is olyanok( kivételnek tisztelet) egyik héten ez a másik héten az. Ha Ő is ilyen de Te komolyabb dologra vágysz jobb is. Majd kihevered.
2018. júl. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az addig okes, de meg 3 hetet kell vele eltoltenem egy helyen, raadasul valoszinu, hogy meg ma osszejon a sraccal. :c meg nagyivbol elkerulni se tudom.
2018. júl. 8. 21:13
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor semmiképp ne csinálj semmit akkor se ha a másik srácnál rájön hogy nem ő kell neki. Hagyd.

Neked lesz másik. De te viszont nézz át rajta ha ő ezt már nem is teszi.

2018. júl. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!