Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megsèrtődött rám vagy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsèrtődött rám vagy csak simán nem èrdeklem?

Figyelt kérdés
Hónapok óta ismerjük egymást,egyszer már elutasított, miután a legfèlreèrthetőbben szórakozott velem.Azóta viszont naponta keresett,ès ő hívott talizni,de kiderült hogy hozza a barátnőjèt is.Az elejèn amikor 3an voltunk tök jól èreztük magunkat,de aztan jött mèg 4 haverom(mert ugye ha ő is barátnőt hívott èn mièrt ne hívhatnèk haberokat)ès utána teljesen megváltozott,kedvtelen lett,ès kb csak akkor szólt hozzám amikor egy pillanatra kettesben maradtunk,ès felhozta hogy az volt megbeszèlve hogy 2en megyünk..pedig ő hozta a barátnőjèt először..kb így lett vège a vègèn kb különváltunk teljesen,ő a barátnőjèvel,èn az egyik haverommal beszèltem.Miután hazamentünk írtam neki és bocsánatot kèrtem.Felhoztam hogy pótoljuk be rendesen,de erre azt írta hogy ő nem akar többet barátságnál..Most ez akkor mi?.Több haverom is mondta hogy szerintük bejövök neki,csak full èretlen a csaj,meg lehet meg is sèrtődött.

2018. júl. 8. 18:16
 1/4 egyre ***** válasza:
Hagyd a fenébe a csajt nem éri meg...
2018. júl. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szerintem sok oka lehet, hogy hívta a barátnőjét. Egyrészt, valószínűleg megbeszélte vele, hogy ne nagyon álljon kettőtök közé, ami a kérdésedbők ítélve működhetett is, mert azt írtad, hogy jól elvoltatok. Aztán valószínűleg fontos számára, hogy a legjobb barátnője "lecsekkolja" azt a fiút, akivel találkozik, kicsit jobban megismerje. Ráadásul a lányok így vigyáznak egymásra, előfordult már az én baráti körömben is, hogy amikor egyiküknek randija volt, másik kettő ugyan arra a filmre ült be, hogy vigyázzanak a harmadikra. De ők mondjuk nem mentek oda a randizókhoz. Az is lehet, hogy a szülei nem akarták elengedni kettesben egy fiúval, ezért ment a barátnő is.

De szerintem érdekled, mióta visszautasított, megváltozott feléd a viselkedése (kezdeményezőbb lett), ráadásul megsértődött, hogy odahívtál rögtön 4 fiút. 4 haver nem 1, lehet hogy ezt már kicsit soknak érezte. Valószínűleg a barátnőjét nem is számítottam a "résztvevők" közé, inkább "megfigyelő" státuszban volt jelen. Tény, hogy szerintem nem kellett volna hívnia egy "gardedámot", legalábbis én nem tenném, ha bízom a fiúban. De sok lány csinálja mégis.

Ha csak barátként tekint rád: lehet, hogy a visszautasítás után ezért keresett sűrűbben. De akkor nem sértődött volna meg.

Ha nem tudod kezelni az ilyen dolgait, még nem tudjátok megbeszélni, akkor talán tényleg hagyod kell, de igazából nem olyan nehéz. Mondom én ezt lányként.

2018. júl. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Éretlen még, ne szedd le a fáról.
2018. júl. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Srác: Saját magadak intéztél konkurenciát..Ha jobban néznek ki és jobb fejek, akkor egyértelmű, hogy nem veled fognak kezdeni...Lehet már face-n is ismerősök a haverjaiddal.

Az is elképzelhető, hogy a barátaid miatt túl nagy partiarcnak véltek.Ráadásul nem tartottad be az ígéreted..Őszintén..2 csajja bulizhattál volna és neked még kellet egy 4 fős gardedám...ezt nem értem...ezen gondolkodj el...nem lebaszás.szeretném ha a jövőben számodra kedvezőbb döntést hoznál..a csajokkal minden rendeben volt..neked kell több függetlenség a haverjaidtól..ne vedd tolakodásnak amit írtam

2018. júl. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!