Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek melyik az a téma,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik az a téma, amiről sokat tudnánk beszélgetni?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki nagyon tetszik. Van olyan téma, amiről sokat tudnAnk beszélgetni? Ill... Hogyan tudnám érzékeltetni vele, hogy tetszik nekem, úgy, hogy ne konkrétan tudja, csak sejtse?

2018. júl. 11. 10:54
 1/10 anonim ***** válasza:

Csak így semmiből nem tudok konkrétat mondani, semmit nem írtál róla mit szeret. De ilyen fiús témák, autó, motorok, foci, más sportok.

Beszélgetés közben meg nézz a szemébe, néha "véletlen" érj hozzá. Kérdezd meg tetszik-e neki valaki (tricky nehéz rá jó választ adni fiúként.)

F

2018. júl. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csak nem osztálytárs? Mert a kulcsszavak között ott szerepel. Kérdésedre válaszolva nem tudom. Mit szeret a fiú esetleg arról.
2018. júl. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

Kozos erdeklodesi korotok van? Arrol lehet minden mennyisegben. Ha meg nagyon kezdetleges a beszelgetes, akkor itt van nehany alap tema:

- zene

- haziallatok

- filmek, sorozatok

- hobbik

- “mi leszel ha nagy leszel” kerdesek


Es mindig, ha mond valamit, azzal kapcsolatban a leheto legtobb kerdest tedd fel, ne hagyd elveszni a temat. Pl “szeretem a focit” ➡️

Szoktal jatszani is vagy csak szereted nezni a tv-ben?

Nézed a VB-t? ➡️ Van kedvenc csapatod a VB-n? Te eredetileg kit tartottal eselyesnek?


Latod, ennyire adjak magukat utana a kerdesek, csak fent kell picit tartani a temat, es maris uj tema van. Ne ertsd felre a dolgot, ne kezdj kihakgatasszeru kerdestengerbe, tehat reagalj mindig arra, amit valaszol, ne csak dobald neki a kerdeseket, mert az egy ido utan fura :D


Ha meg kene segitseg, irj, szivesen segitek

2018. júl. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Arrol, ami mindkettőtöket érdekel.

Nem tudom hany eves vagy, de egy idő utan légy egyenes vele, a legrosszabb amikor csak celozgatsz valamire. Konnyen felre érthető. Az ilyen jatszadozast mi pasik nem szivleljuk.

2018. júl. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megfogadom őket, és majd kiderül, hogy mi lesz. ☺
2018. júl. 11. 11:23
 6/10 anonim ***** válasza:

"hogy ne konkrétan tudja, csak sejtse"


Minek kell szórakozni a másikkal? Úgy rühellem ezt, mikor félreérthető jeleket ad egy lány, és nem tudom, hogy most zöld a lámpa, vagy csak barátilag kedvel...

2018. júl. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Pont ezért szeretném, hogy ne tudja biztosan, hogy Ő mutassa ki ,hogy mit érez, vagyis hogy Ő kezdeményezzen.
2018. júl. 11. 12:22
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Most komolyan kérdem én! milyen férfi vagy fiú tudom is én akinek, egy lány próbál udvarolni, ez nem egy férfi, fiú feladata?? vagy manapság már meg cserélődtek a nemi szerepek, de most komolyan!? én elhiszem, hogy te abban a korban vagy most, hogy kell egy társ akivel dicsegethetsz a haverok előtt, de ha tényleg tetszik az arc berendezése akkor semmi akadálya, a próbálkozáshoz szerintem a másik félnek kell ehhez asszisztálni, de mivel semmi ilyet nem tanúsít, akkor merem állítani, hogy annak rövid I LOVE YOU ki menetele lesz! jobb ha be látod :)
2018. júl. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
83%
Az n-dimenziós, görbevonalú ortogonális koordinátarendszerben felírt laplace operátor sajátfüggvényeiről.
2018. júl. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
67%
Soros terv
2018. júl. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!