Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok belé de ő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok belé de ő nem mit tegyek?

Figyelt kérdés
Igazából nagyon jó barátok vagyunk és azt mondta hogy nem akar többet nagyon jó barátságnál mert ugye nem szeretné most pasit. Mondtam neki hogy rendben elfogadom az álláspontját de ha változik az âlláspontja írántam vagy szeretne pasit akkor itt leszek. Sajnos vagy nem sajnos az a srác vagyok aki lehorgonyoz és nem tovább. Én kivárok mert van időm ilyen téren(sosem volt még barátnőm). 16/f
2018. júl. 14. 23:18
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Hogy érted hogy mit tegyél? Semmit! Ha nem jössz be neki akkor ez van. Így jártál. Nem kell erőltetni, mert az neki is szar lesz.
2018. júl. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
85%
Csak nem akart megbántani téged. Nagyon is akarna pasit, csak te nem vagy eléggé jó számára. De persze nem akart megsérteni téged, így maradt a "most nem akarok pasit" szöveg.
2018. júl. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ebben az az érdekes hogy neki sem volt és eddig tényleg mindenkit visszautasított nem csak engem... maybe lehetséges. A remény hal meg utoljára.
2018. júl. 15. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!