Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy fiú miért piszkálja a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú miért piszkálja a lányt ha szerelmes belé?

Figyelt kérdés

2018. máj. 9. 22:47
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Így próbál vele kapcsolatba kerülni.
2018. máj. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Mert kapcsolatba akar vele lenni.

Volt egy fiú akinek azt mondták hogy van barátom és ő egyből azt mondta rá, ha találkozunk ki szívja a vérem. Féltékeny volt, rossz volt neki, tudta hogy csak így tud majd a közelemben lenni stb. De igazából nem volt senkim . 😂

2018. máj. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igy akarja magára hívni a figyelmét hogy vegye észre "tessék itt vagyok neki lehet állni szépen a dolgot,,
2018. máj. 10. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sokat segítettetek.:)
2018. máj. 10. 06:44
 5/9 A kérdező kommentje:
Állítólag van egy lány akibe szerelmes, ezt mások is mondták nem is egyszer, de már sokszor láttam hogy engem néz órán, volt olyan hogy megölelt és hozzámért és már mondta nekem hogy szép vagyok. És már nem egyszer mondta nekem hogy szerelmes belém de nála nem tudom mikor lehet komolyan venni. Szerintetek miért csinál ilyeneket ha más lányba szerelmes?
2018. máj. 10. 06:51
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja is már nem egyszer történt olyan hogy megsimította az arcom. Ami elől próbáltam elhajolni de nem sikerült, mert az feltűnő lenne ha hagynám. Én félénk vagyok szóval senkinek se mondtam meg hogy szerelmes vagyok belé.
2018. máj. 10. 06:55
 7/9 anonim ***** válasza:
A piszkálódás elég ovis dolog, ha egy fiú így próbál közeledni, akkor még nagyon nagyon éretlen.
2018. máj. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Krúdy Gyula ***** válasza:
100%
Én is piszkálódással közeledtem régebben sokszor míg nem volt párkapcsolatom. Az érettség az lehet 1 ok. Ami még lehetséges az az, hogy érzelmileg nem túl sok az emberke (mint én) és így a szeretetkifejezést se nem fogadni, se nem adni nem tudja. Szeretet helyett másfajta ingereket részesít így előnyben tehát marad a piszkálódás. Sokféle defekt van a világon tehát a válaszok nem feltétlen egyértelműek. De ettől még lehet jó szándékú. Meg lehet egy bunkó is :D.
2018. máj. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2018. máj. 10. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!