Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy kérdezzek rá?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérdezzek rá?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki szerelmes belém,és én is szeretem.Pénteken mondta,hogy "nyugodtan szeretne bele kezdeni ebbe a kapcsolatba,ha én is szeretném",és írtam neki, hogy én is szeretném.De viszont Szombat este beimádta egy lány képét.Miért csinálta?Vagy, hogy kérdezzek rá?
2018. júl. 16. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát lehet,hogy legjobb barátok vagy ilyesmi.Csak kérdezz rá,hogy ő egy barátja vagy kije,de ne tűnjön úgy,hogy féltékeny vagy.
2018. júl. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is beimádom sok fiú haverom képét, ők is az enyémet, ez semmit nem jelent. 16/L
2018. júl. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Van egy csomó ember aki ezt csinálja

Ne hisztizz neki erről mert csak vita lenne belőle

2018. júl. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!