Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan ismerhetném meg amíg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerhetném meg amíg nem késő?

Figyelt kérdés
2 hete érkezett a munkahelyemre diákmunkásként és mivel szimpatikus volt be is mutatkoztam neki majd váltottam vele pár szót. Rá néhány napra be is jelöltem facebookon. Sajnos nem sokszor dolgozunk egyszerre,így nem tudok vele minden nap beszélni. Azonban csak nyáron fog itt dolgozni én meg nem szeretném veszni ezt a lehetőséget mert szerintem alakulhatna köztünk valami. De 2 hét után elhívni valahova érdekes lenne,ahogy ráírni is mert nem tudnék milyen indokot kitalálni hogy miért írtam, a sima mizu meg unalmas. Úgy vettem észre hogy én is szimpatikus vagyok neki,de lehet hogy mindenkivel ilyen közvetlen. Néha látom hogy a távolból engem néz és én is sokszor keresem a tekintetét valamint gyakran kétértelmű dolgokat is mond. Hogy ismerhetném meg amíg nem késő?
2018. júl. 20. 17:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne azt írd neki, hogy szia mizu, hanem hogy szimpatikusnak találod, elmenne-e meginni veled egy kávét. Ha nem, akkor csak a nyáron kellemetlen, ha igen, akkor meg nyert ügyed van. Igazából semmit nem veszítesz.
2018. júl. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!