Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Felejtsem el amíg tudom, ugye?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felejtsem el amíg tudom, ugye?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A fiút,akiről szó van ( lesz ), már jó pár éve ismerem,de csak látásból.

Szombaton a zenesulimmal mentünk külföldre , és ő is jött... Én eddig nagyon fel sem figyeltem rá,persze megnéztem hogy igen,jól néz ki , de körülbelül ennyi.

Mikor elmentünk megnézni a várost,ahol voltunk, végig mellettem jött,de nem szólt egy szót se ( igaz,én a barátnőmmel beszélgettem ).

A hangverseny után anyukámmal és az egyik fiatal tanárral beszélgettünk a folyosón amikor odajött az a fiú és kérdezgetett a továbbtanulásomról,illetve anyával is beszélgetett.

A végén aztán kettesben is beszélgettünk egy kicsit és tényleg nagyon szimpatikus lett,de itt a bökkenő... 16 éves. Amíg én csak 12. ( Egy hónap múlva 13, de úgy gondolom ez nem lényeges :D )

Elkezdett tetszeni,de úgy érzem, még abban a fázisban vagyok,amikor el tudom felejteni,ha nagyon akarom. Ez lenne a legjobb tudom... Szerintetek?


2017. nov. 14. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Nem feltetlenul kell elfelejteni! Lehetseges, hogy szimpatikus vagy neki..Az csak egy dolog hogy 3 evvel idosebb..a 13 eves lanyok manapsag erettebbek a koruknal.:) Szerintem egy probat meger!
2017. nov. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen lehet és én is nagyon örülnék neki,de félek ,hogy pofára esek
2017. nov. 14. 15:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Felejtsd el es ne hazudozz önmagadnak higy szerelem stb. Ez plátói...remélem csak kihasznalt volna
2017. nov. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is megér egy próbát! Szorítok neked!!😊😊🤗😁
2017. nov. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!