Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez mi volt? XDDD

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mi volt? XDDD

Figyelt kérdés

Összevesztem az egykori legjobb fiú haverommal, aki esetében néha úgy éreztem, hogy bejövök neki. Mikor nem voltam suliban, rápakolt az asztalomra, és a barátnőm mondta neki, hogy ne pakoljon oda, erre a srác ezt kérdezte: mi az, már ez is szexnek számít? Ez alatt mit értett? Xd

Annyit itt érdemes tudni, hogy e miatt a lány miatt vesztünk össze a fiúval, mert hazudott a csaj nekem vele kapcsolatban és a srác most őt hibázttatja, hogy én nem állok szóba vele. A srác azt hiszi, h ez a "barátnőm" szerelmes belé.


2018. júl. 21. 17:46
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

Eleg kaotikus amit irtal. Ha jol sikerult ertelmeznem akkor mindkettovel haragban vagy mert a csaj hazudott neked?

Ennyi esszel es "XD"-vel arra kovetkeztetek hogy kb 11 evesek vagytok.

2018. júl. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

17 évesek vagyunk :D

A csajjal jóban vagyok, a sráccal nem.

2018. júl. 21. 18:21
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Szoval azzal vagy joban aki hazudik neked. Ertelek... 😂😂😂
2018. júl. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A kérdésre válaszolni vagy kötekedni jöttél te 58%? 😄
2018. júl. 21. 18:33
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti hogy a sracnak van humora, a baratnod egy szarkevero pic$c@, te meg hiszekeny 😃
2018. júl. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%

Hát a kérdésedre nem tudok válaszolni...

De helyette itt a Rákóczi túrós receptje:


A lisztet elkeverjük a sütőporral, majd elmorzsoljuk a zsiradékkal. Hozzákeverjük a cukrot és a vaníliáscukrot, a tojássárgákat, a tejfölt, összegyúrjuk és fél órára hűtőbe tesszük.

2 db tojást szétválasztunk, a fehérjét kemény habbá verjük. A túrót villával összetörjük, összekeverjük a porcukrral, a mazsolával, a tojássárgájával, a búzadarával, a citrom reszelt héjával, és végül a tojások keményre vert habjával.

A tésztát kinyújtjuk és egy 25X30-as tepsibe helyezzük, egy villával megszurkáljuk és előmelegített sütőbe, közepes hőmérsékletre tesszük, 5-6 percig sütjük

Ezután kivesszük, megkenjük baracklekvárral, ráhalmozzuk a túrótölteléket és visszatesszük sülni. Amikor körben barnulni kezd a széle, akkor jó.

A tojásfehérjéket kis fokozaton géppel felverjük a kristálycukorral, jó sűrűnek kell lennie, nem is verjük, inkább csak keverjük, amíg a cukor el nem olvad. A túróra rakjuk, a sütőt lejjebb vesszük és a habot szinte csak szárítjuk rajta.

2018. júl. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én fagyiban ettem pont ma Rákóczi-túrósat...🙄
2018. júl. 21. 19:00
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Látod, semmi sem véletlen :D
2018. júl. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjátok a srácot és gyertek át hozzám mind a ketten. Adok én nektek Rákóczi túrósat...
2018. júl. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
XDD
2018. júl. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!