Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez mit jelent? Most utál?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent? Most utál?

Figyelt kérdés
Bekerültem egy új suliba meg nyár eleje felé...szóval volt egy fiú aki szinte sosem nézett ram mégis néha olyan volt mintha figyelne volt h oran hatrafordult és a padtarsamhoz beszélt én direkt néztem o ram se nézett de volt olyan h többször is osszemosolyogtunk vagy hogy épp ram nézett én raneztem o arra le vette rolam a pillantást.... erdeklem vagy csak szimplán semmibenéz?
2018. júl. 21. 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Figyi, te érdeklődsz iránta, akkor vedd fel vele a kapcsolatot, kommunikáljatok, hozd fel neki a témát, és ha nem derülne ki, akkor konkrétan kérdezd meg tőle, hogy érdekled-e. Ő tudja ezt a legjobban, nem pedig mi.
2018. júl. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem merem, mivel engem o nagyon érdekel..
2018. júl. 22. 02:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!