Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem szerelmes (és szerintem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szerelmes (és szerintem én sem) Miért csinálja ezt velem?

Figyelt kérdés

Ő egy 19 éves fiú. Nehéz neki másokhoz közeledni. Mindenki nagyon szereti, nagyon népszerű a suliban, most végzős én meg 11.es..

Elkezdtünk beszélgetni mivel egy csapatba osztottak be minket egy sulis projekthez.

Lassan nagyon összebarátkoztunk és nekem még mindig hihetetlen hogy a rengeteg haverja helyett is engem választ szünetekbe társaságnak..

Eljárkálunk helyekre együtt, kialakult a közös baráti társaság, és ott tartunk hogy kéthetente legalább egyszer nálam alszik. Úgy kezel mintha a húga lennék. Van is valaki az osztályából aki tetszik neki.. Nálam ő sokkal vékonyabb, alacsonyabb,hosszabb a haja.. és olyan kis cuki.. így teljesen megértem.Viszont épp hogy beszélő viszonyban vannak.

Történt az hogy ősszel átjöttek páran, köztük ez a srác is, és iszogattunk. Mindig elkerültem azt is hogy hozzáérjek, nehogy kényelmetlen helyzetbe hozzam, mivan ha valaki azt hinné hogy nem csak barátok vagyunk , viszont most valahogy mégis a kezembe került a keze..

Egész végig fogta a kezem.Este mikor aludni kellett menni, befeküdtem mellé ahogy szoktam, ugye semmi extra. Csak most átölelt. Soha nem öleltem meg, azt hittem ott fogok meghalni, annyira dobogott a szívem (juj de szappanoperásan hangzik)

Végül reggel 9-kor aludtunk el, egész addig beszélgettünk.

Ugye minden nap találkozunk suliban, és délutánonként felszokott hívni, és együtt játszunk estig.

Valahogy jobban keresni kezdte a társaságom, és mikor átjön, lehet ölelgetni, fogja a kezem, este megölel.. És ez valamiért annyira megnyugtat. Nagyon jó érzés..

Viszont van ez a lány, akiről még mindig sokat beszél, és én meg nem tudom mit kéne tennem.

Ha így megy tovább belé fogok szeretni? Én kizártnak tartottam hogy pont ő, pont velem így viselkedjen, mostanra megszoktam, de azt hogy (ha) szerelmes leszek, sosem tudná viszonozni.

Élvezzem ki amíg tart? Üres az egész? Tényleg fogalmam sincs hogy mitévő legyek... Elnézést hogy ilyen hosszúra sikerült, ha valami nem tiszta kérdezzetek rá..



2018. márc. 23. 10:00
 1/4 anonim ***** válasza:
21%
Ööö..szerintem a faszi meleg. Ha 19 éves, és már eljuttok addig, hogy időnként nálad alszik, sőt még az ölelés is játszik, de semmi egyéb, tuti meleg.
2018. márc. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

Miért lenne meleg azért, mert nem akar semmi olyat csinálni?

Szerintem az lenne a legjobb ha megkérdeznéd tőle, hogy miért viselkedik így. Persze ehhez azért kell bátorság. :)

2018. márc. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
19F / szerintem tetszel neki, de az a probléma h nem csak te... A másik lány valószínűleg külsőleg jobban tetszik neki, de a fiuknal soksszor az sem kizárt h direkt mas lányokat emlegetnek annak érdekében, hogy a masik fel egy kicsit ideges es féltékeny legyen hogy ezzel vegye ra a lányt hogy tegyen valamit, vagy egyértelmű utalást adjon a fiunak. Ha majd legkozelebb nallad alszik vagy te nalla akkor vagy csokold meg mikor lefekudtok( vagy beszélgetés kozben) es mond el neki hogy nagyon bejön neked, vagy csak siman tereld el a beszélgetést ez felé es ugy mond el az elobb elhangzottat. A leírtak szerint te nem nagyon mered megtenni ezt mert azt gondolod hogy a masik lany jobban bejön neki mint te, pedig ezt figyu-> nekem nagyon tetszik egy lany es talan en is neki, mivel eleg eros utalásokat tesz erre. Amikor en a barátnőjének mondok kedves szavakat akkor o próbálja valahogyan felhívni magára a figyelmet hiszen ez gyanítom nem esik neki jol, pedig en nem nezek a baratnojere másképp mint barát merthogy nekem nagyon szimpatikus , de nem tetszik. Ő feltehetően azt go dolja hogy tetszik nekem a barátnője, de ez nem igy van nekem o tetszik nem az a lany. Lehetséges hogy nallad is csak ez a helyzet es az a lany csak szimpatikus a fiúnak es nem tetszik neki ,nem szerelmes bele. Valahogyan tudatára kell adnod hogy tetszik neked mert lehet hogy neki sincs mersze ezt elmondani neked. Sokat NEM veszithetsz!!! Csak próbáld meg :)
2018. márc. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#2: ne legyél már ennyire nő gondolkodású.. :D Azért meleg, mert egy férfinál ilyen szituációban 2 választási lehetőség van:

1.: férfiből van, és ha a férfi akar valamit a nőtől, akkor több együtt alvás után sem csak addig jut el, hogy átöleli

vagy ha igen, akkor fél, viszont az látszana is rajta..meg pia esetén nem csak ölelésig jutnának, főleg úgy, hogy már volt alkalma hetek alatt hozzászokni a helyzethez, és már bármi lehetett volna ennyi idő alatt

minimum egy csók...minimum!


és innen jön a 2., hogy meleg


Volt egy nagyon dögös barátnőm, aki tényleg csak a barátnőm volt. Sok mindent csináltunk együtt, de nem volt köztünk megfelelő mértékű szexuális vonzalom. Viszont ha eljutottam volna arra a pontra, hogy nála alszok, ráadásul nem csak 1x, akkor ha szex nem is lett volna belőle, de biztos nem hagytam volna annyiban a helyzetet, hogy egy kicsit se fogdossam meg/puszilgassam, stb.

Mert az már nem félelem, hanem balfszság. Onnantól, hogy egy nő ebben az életkorban, ilyen szinten közel engedi magához a másikat, egyenes út bárhová.

2018. márc. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!