Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mért csinálja ezt a barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért csinálja ezt a barátnőm és mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egész ideáig jól el voltunk barátnőmmel múltkor szakítottunk mindenféle humbuk indokkal én nagyon szeretem és vissza akarom kapni most ilyen barátság exrákkal van tehát minden van csak kevesebbet találkozunk titokba minden olyan ugyan úgy van csók szex meg minden csak nem mondjuk ki hogy szeretjűk egymást és ez nekem nagyon rossz de így legalább nem veszítettem el és most nem tudom hogy így újra át gondolja e a dolgokat és újra belém szeret vagy el kénne engednem és úgy kezdenék el hiányozni neki és úgy vissza jönne hozzám 19/F

2018. júl. 29. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy van neki valaki más melletted?
2018. júl. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem ezt biztosan tudom hogy nincs sekije és ez biztos csak beszélget más fiúkkal szerintem azért hogy így próbál meg mennekülni és azért tartott meg hogy tartaléknak vagy én nem tudom
2018. júl. 29. 17:46
 3/5 Regina2005 válasza:
Szerintem csak kihasznál már hogy szórakozóhely veled vagy nem akar hosszú kapcsolatot veled
2018. júl. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Regina2005 válasza:
*szórakozon
2018. júl. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Dugd meg jobban!
2018. júl. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!