Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A húgom beleszeretett egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A húgom beleszeretett egy ilyen fiúba? (többi lent)

Figyelt kérdés

A húgom még csak 15 éves lesz, és mostanában nagyon sokat lóg a telefonján. Igen, belenéztem a teledonjába, és igen, hiba volt, bevallom, de csak azért tettem, mert amióta ennyit telefonozik, azóta nagyon megváltozott.

Kiderült, hogy egy nála egy évvel idősebb fiúval beszélget mindig, aki elég messze lakik tőlünk. A fiú sokszor részegre issza magát, fültágítója van, tetoválása is lesz, ha jól olvastam... És sokat jár bulizni meg koncertekre. Metált és rockot hallgat, és szerintem a húgom az ő hatására kezdett el ilyeneket hallgatni. Ahogy láttam, már azt tervezgették, hogy majd ők felnőttként összeházasodnak(?), meg talizni is akarnak. Amiket írt a fiú nem tűnik olyannak, aki bántaná a tesómat, de sosem lehet tudni...

Nem tudom, mit tegyek, anya biztosan nem engedné, hogy találkozzanak, de a húgom elég jól hazudik...

Segítsetek, kérlek, hogy mit csináljak. És nem kell írni, hogy miért olvasgatom a húgom üzeneteit, igen, ez nem volt szép, belátom.



2018. júl. 30. 13:16
 1/6 A kérdező kommentje:
És még hozzátenném, hogy a húgom valószínüleg a fiú miatt akar zöld meg fekete hajat, és piercingeket...
2018. júl. 30. 13:18
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ne szólj semmit, elég ha tudsz róla. attól még lehet tök normális a srác. szerintem nem kell szólnod, most mit tudnak csinálni szüleid? eltiltják_? szerintem csak egy életre megromlana a kapcsolatod, meg a bizalom a tesóddal. szerintem jobb egy zöld hajú, piercinges hugi, akivel jól kijössz, mint ha nem lenne ilyesmi, de utálna egy életre, nyilván szüleid jól leszúrnák, meg eltiltanák tőle. de 15 éves amúgy tesód, simán lehet, hogy ezt kinövi. valljuk be ha messze laknak, azért sok esélye nincs annak, hogy komoly dolog legyen belőle. oké, hogy levelezgetnek, de ez egy dolog, simán találhat a srác közben mást, aki viszont ott van az ő városában, aztán annyi. ha meg tényleg szereti, meg tényleg komoly, akkor meg milyen dolog már ezt elszúrni. én sosem szólok semmi miatt, amit látok, tapasztalok, egyszerűen csak megfigyelem, megjegyzem magamnak, hogy tudjam mi miért van, mire számítsak, de hát amúgy nem az én dolgom. árulkodni nem fogok senkire sem. ezt amúgy szüleidnek is le kellene vágnia, ha megváltozott a húgod. mindenképp jó lenne bizalmasan kezelni a dolgot. legfeljebb 4 szem közt kérdezz rá tesódnál a dologra, hogy miért telózik ennyit, van e esetleg valakije vagy ilyesmi, jobb erről bizalmasan beszélni, nem kitálalni az egész család elé. nyilván előbb utóbb majd ő is megosztja a dolgot, csak szerintem tart a szülői reakciótól, meg hát még nem is találkoztak.
2018. júl. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 October15 ***** válasza:
63%

Borzalmas! Mégis, hogy képzeli, hogy Ákoson meg Majkán kívül mást mer mutatni egy tinilánynak! A mocskos állatja! XD


Tehát a húgodnak mutattak dolgokat ami megtetszett neki + van egy srác aki bejön neki.. ez aztán mégis csak mindennek a teteje. :D Nem is értem, hogy minket mocsadék péniszbűnözőket miért nem zártak még táborokba!


26F

2018. júl. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én csak nem akarom, hogy baja essen, vagy esetleg a fiú ne olyan legyen élőben, mint a neten...
2018. júl. 30. 16:13
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát, megfogadtam a tanácsokat, és beszéltem a húgommal. Annak is köszönöm, aki privátban írt nekem. Komolyan beszélgettünk kicsit, elmondtam neki, hogy belenéztem a telefonjába... Nem örült neki, de nem is csodálom. Viszont így, hogy jobban elbeszélgettünk, kiderült, hogy ez a fiú egészen jó irányba terelgeti. Igen, pár dolgot meg szeretne változtatni a külsején, viszont azt mondta, eddig is szerette ezt a stílust, mind zeneileg, mind öltözködésileg, és ez a fiú segített neki, hogy ezt fel merje vállalni. Meg is értem valamilyen szinten, hogy anyának még nem akar szólni, mert anyu mindent nagyon eltúloz... De megegyeztünk, hogyha találkozni akar a fiúval, mindenképpen beszél majd anyával. Azt is megtudtam, hogy a fiú semmiképpen sem szeretné, ha a húgom miatta kezdene inni, meg bulizni járni, de ezt a húgom sem csinálná.

Még egyszer köszönöm a válaszokat.

2018. júl. 30. 20:12
 6/6 A kérdező kommentje:
És végülis, így belegondolva, tökre cuki az, hogy ők majd összeházasodnak.
2018. júl. 30. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!