Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha szakítottam a barátommal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakítottam a barátommal de ő még mindig szeret és kezdem én is megint szeretni akkor újra összejöjjek vele? Félek hogy kiszeretek belőle? Veletek volt már ilyen? 16/L 16/F

Figyelt kérdés

2018. júl. 30. 14:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Tudományos rész jön:

A szerelem olyan mint a drog. Rá vagy kattanva, jól érzed magad. Ha hirtelen eltűnik az életedből úgy hogy nem kaphatod meg (mondjuk szakítás), akkor az agyad mégjobbán rááll a témára, rápörög mert hiányolja, és még szerelmesebb leszel. Szerintem te itt tartasz most.

Kiszerettél belőle, de az agyad megvonásnak fogja fel. Szerintem ne legyetek újra egy pár. Nemsokára túl leszel rajta.

16/L

2018. júl. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!