Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kellene tennem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Van egy korombeli lány akivel 8 hónapja ismerkedtem meg egy internetes csoportban. Ahogy telt az idő és elkezdtem vele beszélgetni beleszerettem, ez olyan 4-5 hónappal ezelőtt volt, azóta minden nap órákat beszélünk. Ekkor természetesen tudtára adtam, nem volt elragadtatva a dologtól. A lány 250km-re lakik tőlem, ennek ellenére tudtunk találkozni már és a közeljövőben nemsokára újra fogunk. Azalatt a pár nap alatt amég vele voltam nem éppen úgy viselkedett velem mint ahogy egy baráttal szokás. Egy sátrazás volt pár haverral ahol mindketten ott voltunk, az ott töltött idő alatt folyamatosan próbáltam hozzá közelebb kerülni, ölelgettem, az ölébe feküdtem amire azt mondta, hogy őt egyáltalán nem zavarja. Ő gyakran megölelt, a mellkasomra dölt és videókat mutogatott és egyéb dolgok. Az ott lévő személyek közül csak velem viselkedett így. Azóta is ugyan azt mondja amit azelőtt, hogy nem tudja viszonozni az érzéseim de még bármi lehet köztünk. Szerintetek van bármi értelme reménykednem? Nem tudom mennyire lényeges de volt egy kapcsolata egy fiúval, de a fiú meg sem csókolta meg semmi. A kapcsolatnak legjobb tudomásom szerint úgy lett vége, hogy a fiú összejött egy másik lánnyal amég vele volt majd dobta.


Sajnálom ha érthetetlen összevisszaság amit írtam


17/F



2018. júl. 30. 23:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak szórakozik veled egoboostnak használ de szerintem konkrétan rákérdezhetsz nála erre és ha nem tud értelmes választ adni akkor hagyd a francba
2018. júl. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Viszont azt én szeretném megkérdezni hogy milyen csoportban ismerted meg már ha olyan csoport ami ezt a célt szolgálja
2018. júl. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rákérdeztem, azt a választ adta, hogy bármi lehet de most nem tudja viszonozni amit érzek, megmondtam, hogy akkor felejtsük el a dolgot de barátnak tart és ezt nem akarja. Játszottam egy játékkal amivel ő is és mindkettőnket ismerősök vettek fel oda. Onnan indult az egész beszélgetés. Nem hinném, hogy egoboostnak használna, elég jól ismerem és ilyet nem feltételeznék róla
2018. júl. 31. 00:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Verd a szájába a büdös fszod
2018. aug. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!