Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan derítsem ki, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan derítsem ki, hogy tényleg van-e már (még) barátja annak a lánynak aki nagyon tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik az egyik osztálytársam, csak az a baj, hogy az egyik évfolyamtársammal sokszor látom együtt. Nem csókolóznak vagy ölelgetik egymást, csak láttam őket beszélgetni a suli aulájában egymás mellett ültek(senki sem volt a közelben, én csak kerestem arra valakit), egyszer meg a normálisnál közelebb álltak egymáshoz(mintha csókolózni akarnának, de nem mernek. Nem tudom hogy merjek-e nála próbálkozni, mert ha már van barátja akkor eszembe sem jutna mert a srác haverom. Ez még a tavasszal, nyár elején történt, nem tudom, hogy van-e azóta változás. 16/f.

2018. aug. 1. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Én a helyedben legelőször ránéznék az fb profiljára ha hajlamos lehet kiírni a dolgait, nekem párszor segített, de erősen emberfüggő.

Ha abból nem tudsz meg semmit, az a legegyszerűbb, ha megkérdezed a haverodat, van-e valakije vagy alakul-e valami. :D Ha rég nem beszéltetek, azzal kezded mi van vele, aztán felhozod a csaj témát. Szerintem a korosztály nagy többségénél aktuális kérdés. Nem látok logikát abban, hogy miért ne mondana igazat. Ha meg nincsenek együtt és bízol benne annyira, kérdezheted arról is, nem-e tudja mi van vele. Nyilván jóba vannak/voltak ha többször láttad őket együtt.

B terv, vagy ha a másik variáció nem tetszik, gondold végig, milyen közös ismerősben lehet még bízni, és kérdezz olyat. Vagy írj a lánynak, próbálj vele beszélgetni, ha szerencséd van, szóba hozza magától, hogyha van valakije.

Amikor szükség volt rá, én úgy tudtam meg dolgokat, amire nem akartam konkrétan rákérdezni, hogy olyanokat hoztam fel, amik azt adott témát is érintik, és reakcióból ki lehet következtetni a választ.

2018. aug. 2. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az FB-t és az instáját is néztem, sehol nincs közös képük. Az osztálykiránduláson láttam a háttérképét amin egy magas srác mellett állt de az lehet hogy a tesója volt. Valamelyikőjüknél tényleg szóba kéne hozni a témát. Talán nyelvórán beszélgetős feladatot valahogy odaterelni...


Írhattok még ha van ötletetek.

2018. aug. 2. 22:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Osztálytársad tetszik? Én a helyedbe gyorsan kiverném a fejemből azt a lányt, mivel osztálytárssal nem járunk, de ha szerelmes vagy belé és ki akarod deríteni, hogy kivel van együtt akkor most elárulom neked.

Megkérdezed a lányt. Hiszen az osztálytársad, kicsit érdeklődsz utána és megkérdezed hogy van-e valakije. Vagy azt is kérdezheted, hogy "együtt vagy haverommal (az évfolyamtársad), mert nagyon sokat láttalak titeket együtt. Ez lenne a legegyszerűbb+ még beszélgettek is.

""Az FB-t és az instáját is néztem, sehol nincs közös képük. Az osztálykiránduláson láttam a háttérképét amin egy magas srác mellett állt de az lehet hogy a tesója volt. ""

Nincs megjelölve az a magas srác?

De amúgy a haverodat is megkérdezheted, az lenne a legegyszerűbb... De én a lányra írnék rá, mert még lehet hogy közelebb is kerültök egymáshoz.

De amúgy az nagyon gáz hogy basztad megkérdezni a lányt, aki még az osztálytársad is.... Te az a tipikus srác vagy akinek az lesz a következő kérdése, hogy "mit írjak neki?". Nem sértésből, de ha kell segítség írj.😁

16F

2018. aug. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A telefonjának a háttérképét láttam és ott nem lehet megjelölni. Ha az osztálytársam az miért lenne gond?
2018. aug. 22. 20:24
 5/5 anonim ***** válasza:

16 éves vagy, gondolom most leszel másodikos. Akkor is 2 évét kell vele egy osztályba járnod. Ha mondjuk most össze jössz vele és egy év múlva szakítotok akkor is kell 1 évig bámulnod az arcát. És most hiába mondanád, hogy "de mi sokáig együtt leszünk", ez tini szerelem lenne ami pár hónap alatt is képes eltűnni, de mindig van kivétel. Akik össze jöttek az osztálytársukkal és szakítottak, azoktól mind csak rosszat hallottam, hogy "de jó, még egy évet bámulhatom az arcát, stb", sőt sokan még iskolát is váltanak ez miatt. És ha a csaj dob és te még mindig szereted akkor minden nap találkozol vele. De tudnék még ezer ilyen példát mondani, hogy miért ne jöjj vele össze. De neked csak tetszik, nem vagy belé szerelmes, szóval én a helyedbe gyorsan elfelejteném. Habár ha bele szerettél az már teljesen más tészta.


((Most este nagyon fáradt vagyok és lehet hogy zagyvaságnak tűnik amit írok, de ha gondolod megbeszélhetjük privátba)) 😁

2018. aug. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!