Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem írt semmit amikor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem írt semmit amikor randira hívtam?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel már egy hónapja beszélünk, és már 2x találkoztunk is. Először egy randin,ami csókkal zárult, majd egy buliban, ami szintén. Azóta is folyamatosan beszélünk, azt hittem jól alakulnak a dolgok, egészen addig, amíg tegnap el nem hívtam megint talizni (ma estére). Majdnem egy napig meg sem nyitotta az üzenetet és nem válaszolt rá. Majd amikor válaszolt (ma) bocsánatot kért, de figyelmen kívül hagyta az üzenetem lényeget, tehát nem hozta fel a randit. Most ez mit jelent és mit tudnék csinálni? Előre is köszönöm a segítséget! 18/f

2018. aug. 5. 10:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar veled randizni, én hagynám a lányt.
2018. aug. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Aki szerelmes, az nem hagyja figyelmen kivul.


Lehet nem tetszel neki, es probal elutasitani.

2018. aug. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
En is beszelgettem egy csajjal 3 heten keresztul, ketszer talalkoztunk, talalkozhattunl volna tobbszor is ha nem mondja le a suru napjai miatt... majd mikor harmadszorra akartam kihivni talizni, nem irt vissza, ke sem lattamozta... de ennek mar masfel honapja🙂🙂 szoval lehet egy cipoben jarsz velem, kiveve hogy ti mar csokoloutatok nem egyszer
2018. aug. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!