Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ha szeretnék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Körte1998 kérdése:

Mit csináljak ha szeretnék vele megismerkedni de nem akarom én elhívni őt randira? 19L

Figyelt kérdés
Kollégák voltunk eleinte kedves volt figyelmes minden nap ramirt próbált flörtölni ez így ment egy darabig amikor felmondott és utána nem keresett aztán 2 hónap után megint irt de mindig csak annyit h szia soha nem kérdez semmit és ha én kérdezek valamit 30 perc után válaszol.. mintha nem is érdekelnem... Csak nem értem mire gondolhat. Vajon akar valamit tőlem? De könyörgöm miért nem tud nyílt lenni és elmondani mit gondol vagy érez???

2018. jan. 28. 23:11
 1/2 anonim ***** válasza:

1. Nem érdekled egyáltalán. Ekkor felesleges is bármit tenni véleményem szerint.


2. Pasi-taktikát alkalmaz. Ekkor hidd el, nagyon is érdekled. Találkoztok élőben? Ha igen, akkor érintésekkel tudod jelezni, mi a pálya. Ezek és egy idő után el fog hívni. Ha nem találkoztok.. huhh, hát akkor nehéz. Valahogy csikard ki belőle a személyes talit (nem feltétlen randit), akkor több reakciót, stb. láthatsz :)

2018. jan. 29. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :) amúgy tegnap írta hogy ha bármikor akarnék valamit csinálni csak írjak neki, van 1csomo szabadideje..
2018. jan. 29. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!