Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ilyenkor mi a teendő? Ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi a teendő? Ez ilyen se veled se nélküled eset?

Figyelt kérdés
Én szerelmes vagyok a lányba ő nem tudja sajnos viszonozni (szülei sem engedik hogy legyen barátja meg ő sem tud beleszeretni olyan gyorsan pasiba, pedig mondja hogy helyes vagyok a szempillámat imádja mert akkora és mondja hogy sose fog megutálni meg néha hogy cuki vagyok) viszont a barátom szeretne maradni és nem szeretne elveszíteni.
2018. aug. 5. 17:45
 1/6 anonim válasza:
Nem engedik a szülei? Szabad megkérdeznem hány éves vagy?
2018. aug. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mielött azt hinnéd 12 vagy 13.... 16 évesek vagyunk
2018. aug. 6. 01:32
 3/6 anonim válasza:
Akkor miért nem engedik a szülei?
2018. aug. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem minden szülő engedi meg.Valakinek 18-éves koráig nem engedik meg a szülei.


Kérdező:

-azt írtad h a csaj nem tud olyan ""gyorsan"" beleszeretni egy pasiba.De nem mondta h nincs esélyed nála (abból következtetem ki h nem írtad :D)Azaz lehet h a szülei végett nem jön össze veled és lehet közben odáig van érted!!

-Szerintem várj míg a szülei nem szólnak bele vagy nem jobb esetben megengedik és lehet h a lány akkor fogja neked megmondani h odáig volt/van érted és csak a szülei miatt nem mondta h szeret és azért nem jött össze veled!


Mindenesetre kitartást és szerintem várj.Nem azt mondom h 100 évig csak ha tényleg szereted érted h mondom/írom.Sok sikert és még 1x KITARTÁST! :D (Remélem meggyőző voltam :) )

2018. aug. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyszer sem mondta hogy nem vagyok az esete pedig én néha vártam hogy mikor írja, de nem :D Mikor rá kérdeztem hogy nem vagyok-e az esete akkor mindig máshogy írta hogy lényegében nem szeretne barátot szóval nem tudom. Kitartó vagyok, de ez nagyon szar így.
2018. aug. 6. 22:39
 6/6 A kérdező kommentje:
A 2. válaszolónak, mert féltik túlságosan is...
2018. aug. 7. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!